Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miert kivanom folyton az...

Miert kivanom folyton az edesseget? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok edesseget eszek, es tudom, hogy nem jo igy de egyszeruen nem birom ki edesseg nelkul.

Kristalycukor,chips,csoki,napolyi,stb.... kb napi mennyisegben.

Ezt "ki lehet noni"?

Vagy valami betegsegre is utalhat?

Rosszul erzem magam edesseg nelkul.

19/L

Koszi.



2016. ápr. 22. 00:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen Mindenkinek!

Ha szenhidratcsokkentett edesseget fogyasztok, akkor mar nincs ra esely, hogy cukotbeteg leszek, igaz?

Az edesseget nem tudom veglegesen kiiktatni az eletembol, viszont csokkentenem a mennyiseget... 2 naponta egy update csoki pl.. majdcsak kibirom valahogy.

Szerintetek ez jo otlet lenne?:-)

2016. ápr. 22. 19:01
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy még jobb ötletem: a mozgás. A rendszeres mozgás mindennél fontosabb, így még az egészségtelen kajákkal bevitt felesleges kalóriáktól is könnyen meg tudsz szabadulni. Tehát fuss, ússz, biciklizz, vagy járj valamilyen sportklubba, ahol rendszeres edzések vannak.
2016. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!