Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Veganok! Ti az ilyet megeszitek?

Veganok! Ti az ilyet megeszitek?

Figyelt kérdés
Egy vegan baratnom atjon penteken es beakarok szerezni vmi kekszet amit megeszik o is, amire az van irva h nyomokban tartalmazhat tejet es tojast szerintetek atmegy?

2016. júl. 5. 20:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki pisztáciát .
2016. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Koszi 💕 a sozott mogyoro jo otlet
2016. júl. 5. 20:37
 13/25 A kérdező kommentje:
Uu tenyleg neked is koszi😘 akinek meg van barmi otlete irjatok :)
2016. júl. 5. 20:38
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy nem eszi meg, ahogy azt sem, ami nyomokban húst tartalmaz...


Nézd, süthetsz is neki kekszet, elég könnyű, de ha ennyire nem vagy elszánt, akkor kínáld meg valami növénnyel vagy növényből kreált édességgel. Én dió-mazsola nyersbonbont csinálnék, az én darálóm viszi a mazsolát. Az mennyire finom... Nem tudom, meddig lesz, mit vár, milyen az ízlése s konkrétan az étrendje (a veganizmus elég tág)... Ha ismer, hogy mondjuk lövésed sincs az efféle dolgokról, biztos nem vár nagy vendégséget, főleg, ha csak röviden ugrik fel.

Nekem speckóbb étrendem van, én senkitől sem várok semmit e téren, még a rokonoktól sem. Némelyik a húsmentességet érti, némelyik még azt sem, pedig nem nehéz.

2016. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
💓
2016. júl. 5. 21:04
 16/25 anonim ***** válasza:
29%

az hogy nyomokban tartalmazhat azt jelenti, hogy olyan eszközökkel csinálták amivel előtte tojást dolgoztak fel.

Ennyi erővel nem is süthetsz nekik, mert a tepsiteken maradt hús, zsír maradék még elmosás után is.

Ebből is látszik mennyire idióták

2016. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Az Oreo keksz vegán, ha már kekszet akarsz venni neki.
2016. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy nyomokban x anyagot tartalmazhat csupán annyit jelent, hogy a gyártósoron a termék beszennyeződhet x anyaggal. Ez csupán az allergiások és az intoleranciával rendelkezők számára lényeges.
2016. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek aki valaszolt koszi cukik vagytok!💜
2016. júl. 5. 23:05
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamire rá van írva, hogy "nyomokban tartalmazhat ezt meg azt", az azt jelenti, hogy azon a helyen, ahol a terméket gyártották, még gyártottak olyan termékeket is, ami tejet, tojást, stb. tartalmaz :D Véleményem szerint ez még bőven belefér a vegán kategóriába, mert én úgy gondolom, ezzel csak annak a terméknek az előállítását támogatom, amit megveszek :D Szóval szerintem huszad rangú, hogy még miket gyártanak azon a helyen. De persze, én is hallottam már, hogy valakinek már ez nem fér bele a vegán kategóriába, de hát valamit meg muszáj enni :D :D xddd
2016. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!