Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik vegetáriánusok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 19:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Mivel jóformán semmit nem tudok még a táplálkozásukról sem, nemhogy az okokról és a személyiségükről sem, alapból semmit.

Sőt, ha manapság valaki azt mondja, hogy vega, még azt se tudhatom, eszik-e húst... Ami azért durva. No mindegy.

2016. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
A második sem törlendő, bocs.
2016. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Ennyiböl semmit.

Ha azzal el van intézve a dolog, hogy nem esznek húst, és csak indokolt esetben (máshol evés) emlegetik fel, akkor rendben, ha "téríteni" akarnak, vagy feltünöen felemlegetik állandóan, akkor elkerülön öket, mert ezt nemt artom értelmes viselkedésnek.

2016. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi végett lett az. Az elvakult - hívő - és az állatvédő vegetárinusokat teljesmértékben megvetem és nem is keresem a társaságukat. A halmaz fennmaradó részével viszont semmi bajom. Több ismerősöm is van, aki ezt a fajta étrendet - életmódot!? - folytatja. Sőt a böjtöket én is szoktam tartani, így nekem sem áll távol ez az étrend.
2016. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem eszik húst. Jobb esetben zsírt sem. Még jobb esetben (ha már csinálja, legyen értelme) nem is hord semmi állatit.
2016. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellene bárkinek bármit gondolnia rólunk.
2016. dec. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Magánügy, hogy ki mit eszik.


Onnantól jönnek a bajok, amikor valaki már fényevő, mondjuk még ez sem lenne akkora nagy baj, dolgozzon csak az evolúció, de ha már a gyerekét is megfosztja hasznos tápanyagoktól, azt már lapátnyéllel ütném.

2016. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Hogy jön a vegetariánussághoz a fényevés?
2016. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Semmit.Azt eszik amit akar mindenki, tőlem akár legelhet is.Azt ítélem el, aki a fejlődésben lévő gyermekétől megvonja a húst.

Képtelen lennék jómagam így élni, gáz vagy nem gáz, de mindennap eszünk húst, nekem fő alapanyagom a főzésnél.

Ma pl. kacsát sütök, tegnap este hurkát vacsoráztunk, hétvégén meg gulyáslevest ebédeltünk.

Mindenki táplálkozzon úgy, ahogy neki jó, de mondom, a gyereket hagyja ki ebből az agymenéséből.

2016. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
De ez miért agymenés? Semmi nincs a húsban amit növényi étrendből ne lehetne fedezni...
2016. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!