Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » 1 millió Ft-ért vállalnád...

1 millió Ft-ért vállalnád hogy 1 évig nyers vegán leszel?

Figyelt kérdés

Persze a kérdés nem azokhoz szól akik alapból azok. Hanem akik sokszor esnek húst, tésztát kenyeret stb.

Tekintsünk el az egészségességéről szóló vitáktól, tegyük fel h teljesen egészséges ez az étrend. Meg aztán, egy lakatlan szigeten is előfordulhat az emberrel, h nincs hús, vagy nincs tűz, amivel megfőzhetné a dolgokat.


2017. máj. 24. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Az nem pénz egy év szenvedésért.
2017. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

Egy hónapig éltem simán zöldségen (persze volt párolt, szóval ez nem volt nyers), hús, tojás, tejtermék, stb. nélkül, hullani kezdett a hajam és töredezett a körmöm, sokat fogytam.

Viszont kell a pénz, szóval, igen elvállalnám, kísérletnek is jó lenne. :D

2017. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Szaros egy millaert? Annyiert max egy honapig.
2017. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
1 millióért nem, többe kerülne utána helyrehozni a szervezetem
2017. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
1 hétig vállalnám, mert most kell a pénz.
2017. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Az havi 83 ezer forint. Egyrészt vagyok olyan szerencsés helyzetben hogy bőven elvagyok a fizumból, másrészt ahhoz hogy egészségesen étkezzek nyers vegánként sok pénznek a seggére kéne verni a 83 ezerből. Harmadrészt meg imádok főzni és jókat enni, nekem nem érne ennyit. De ez összeg kérdése, van az a pénz amiért örökre nyers vegán lennék, ha cserébe életem végéig nem kéne dolgozni, csak utazgathatnék és a saját projektjeimen munkálkodhatnék. Szóval ha ilyen ajánlata van valakinek hallgatom :)
2017. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Nincs az a pénz... Na jó van, de jóval több mint 1 millió.
2017. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%

Ennyi pénzért nem, már csak azért sem, mert nyersvegán életmód nagyon drága, mivel sok gyümölcsöt kell enni, hogy jól lakj, a gyümölcs viszont drága.


Amúgy próbáltam már, mert a gyümölcsöket nagyon angyon szeretem, de egyszerűen ezt az életmódot nem bíro ki néhány napnál tovább.


1-2 hónapig amúgy benne lennék, ha valaki fizetné nekem az összes gyümölcsöt meg egyéb kaját, amit enni akarok, meg utána még plusz pénzt is kapok nyereményként. De egy évet nem bírnék ki.

2017. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%

Ha valaki beszerzi és elkészíti a kaját, és nekem csak megenni kell, és semmi más követelmény nincs emellé, igen.

De a gyümölcsöt nem tudom megemészteni, úgyhogy csak zöldség jöhet szóba.

Van ilyen ajánlat?:)


Egyébként ezt nem nyersevésnek mondják? Nem tudtam, hogy az vegán étrend, azt hittem, esetleg mást is lehet nyersen enni, nem csak növényt.

2017. máj. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%
az már lehet hogy egy kicsit extrém, de a normál vegán alkalmankénti hallal, az nagyon jó kajcimajci rendszer.
2017. máj. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!