Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Amik a halhúsban vannak,...

Amik a halhúsban vannak, azokat a vegetáriánusok mivel pótolják?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, adjatok ötleteket, hogy mivel tudnám pótolni azokat, amik a halhúsban vannak. Mik vannak a halhúsban, és mivel lehet pótolni? Nemrég lettem vegetáriánus, annak alaposan utánajártam, hogy a húst mivel lehet pótolni, de a halról nem tudok semmit, hogy azt mivel lehetne pótolni. Kérlek ebben segítsetek. Köszönettel.
2017. jún. 9. 20:26
 1/7 Alain Delon ***** válasza:
90%
Mit akarsz pótolni? A szálkát?
2017. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az édesvízi halakba semmi nincs, sima hús. A tengerikben van omega 3 azt tablettával is be lehet szedni. De a magyarok nagy része nagyon ritkán eszik tengeri halat.
2017. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy hónapokig nem eszem halat, csak sima húst, nincs érdemileg semmi benne ami nélkül nem lehet élni és a sima húsba nincs.
2017. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Életembe nem ettem halat se semmilyen tengeri cuccot és lám semmi bajom nincs igaz vega se vagyok. De szerintem 10ből 2 ember ha szereti a halat sokat mondok. Környezetembe kb 3 emberről tudok aki szereti. Nem létfontosság a hal semmi nincs bennük.
2017. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most az omega3-6 arányra gondolsz? A lenmagban teljesen jó az arány, egy kiskanál egy nap és fedezve van. Nem tudom miért a halról terjedt el, hogy mennyire jók benne az olajok, mikor lenmagot és egyéb olajos magvakat sokkal olcsóbban be tud szerezni az ember. (Nem tudom, de sejtem...ez jó az üzletnek)
2017. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napi fél óra úszással.
2017. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Ja, első, biztos "szálkásító étrendet" akar a kérdező. :D
2017. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!