Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok, vegánok,...

Vegetáriánusok, vegánok, minek a hatására, mi adta meg az utolsó löketet, hogy változtassatok az étrendeteken?

Figyelt kérdés
már egy jó ideje érdekel ez az életforma, és mindenképp ezt tartom a legegészségesebb, legfentarthatóbbnak, azonban annak ellenére, hogy ezzel tisztában vagyok, mégsem tudom elszánni magam, hogy valóban megtegyem a lépést és megvalósítsam ezt. Mi volt számotokra a motiváció, mi a történetetek?
2017. aug. 16. 00:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Aki úgy nő fel mint édesanyám akik soha csamagolt húst nem láttak csak élő állatot öltek le a húsáért annak nem hiszem hogy akkora was ist das elrettentő példának. Én aki nem bírom végig nézni ahigy leölnek egy állatot a húsáért tud némi löketet adni de inkább elhatározás kérdése és nem gusztus. Ha nem ismerem fel az állatot akkor megtudom enni a húst mindig ezt mondtam gyerekként is. De azért én józan paraszti eszemmel tudom hogy az elvárosiasodott kinyalt seggem az, aki nem bírja egy halott csirke látványát. Ennél durvább dolgok zajlottak a történelemben és két ember kegyetlenebb akár szóban is egymáshoz mint szerencsétlen nyamvadt csirke akit legaláb (ha legalább) megesznek... úgyhoy mindenki játsza csak az eszét de egészséges értékrendünk az nincs. Színház az egész világ...
2017. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Való igaz, hogy emberek között sokszor nagyobb kegyetlenkedés folyt mint állatok irányában, ezért is tiltották be a boszorkányégetést, kerékbetörést, bár a mai napig is vannak cifra dolgok és képzeld, hogy ezeken is fel tudok háborodni, és azt hogy az állatok irányában szolidáris vagyok, nem zárja ki azt hogy az emberek irányában is.

A világ lakosságának kb 10%-a vegetáriánus, és ők élnek és virulnak. Semmi különleges nincs ebben. Nem affektálás és megjátszott dolog olyan életmódot választani ami gazdaságosabb és emberségesebb.

2017. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Erre egyszerű a válszom... a tükör.
2017. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 makepeacenotwar válasza:
Earthlings. Nem emiatt a film miatt lettem vegán, de megerősített benne hogy jól döntöttem. Ha van pár óra szabadidőd,és egy tucat zsebkendőd nézd meg. :)
2017. aug. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!