Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok, volt már olyan hogy...

Vegánok, volt már olyan hogy arról álmodtatok, hogy húst esztek vagy valami olyat, ami állati eredetű (pl. tejtermék, tojás)?

Figyelt kérdés

2017. szept. 16. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, elég sokszor. Rémálom formájában jelentek meg nyilván, sokszor felkelés után is azt hittem, hogy tényleg ettem és rendesen bepánikoltam. Főleg az szokott lenni az álmomban, hogy olyan ételt eszek amiről azt mondták vegán aztán kiderül, hogy átvertek.
2017. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer álmodtam, hogy átvertek valami kajával, hogy nincs benne hús és aztán mondják, hogy ja, az csak egy pici darált sertés ott benne, az nem számít én meg köpködöm ki és sírva ordítok mindenkivel.


A valóságban zselatinnal és kárminnal tudtak átverni eddig. Egy epres tortáról volt szó.

2017. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is olyan álmaim szoktak lenni ahol átvernek és utána bennem van és mint ahogy az első is írta én is először gondolkozok rajta hogy ez most tényleg meg történt e.
2017. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is rémálom formájában volt, rántott húst ettem, persze nem szándékosan (es álmomban)
2017. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Én még vadászni is szoktam álmomban.
2017. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Velem kisebb-nagyobb időközönként előfordul, hogy álmomban saját akaratból húst eszek, szinte "elfelejtem" hogy vegán vagyok, majd hirtelen rádöbbenek, hogy mit tettem, és utána rosszullét fog el :( ilyenkor mindig hatalmas megkönnyebbülés felébredni. Az itthoniak normálisak, tiszteletben tartják az evési szokásaimat, és soha eszükbe nem jutna átverni azzal, hogy húst csempésznek az ételembe, és én is maximálisan bízok bennük, szóval gondolom ezért nem ez jelenik meg álmomban, hanem az hogy "magamtól" eszek húst...
2017. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Mivel az ember mindenevő baromi egészségtelen a vegán táplálkozás különösen fiataloknak. Szép és nemes cselekedet de tápanyag éa vitamin hiányhoz vezet. Így nem meglepő ha olyasmivel álmodtok amit a szerbezetetek kíván. Én csak vegetáriánus vagyok azt még elég jól tolerálja a szervezet így ilyen álmaim sincsenek.Egyébként meg ha valaki átver és lenyelsz egy kis tejet vagy tojást akkor mi van? Nem méreg! ☺
2017. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Van valami kimutatásod is erre, vagy ez csak amolyan urban legend?

2017. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

tegnapelőtt 08:51

valóban nem méreg a tej és a tojás, csak szimplán alpári nagy b*nkóság és tiszteletlenség a másikkal ilyet etetni, főleg ha tudod, hogy szándékosan kerüli ezeket a termékeket. :) Gondolom te is nagyon örülnél neki ha valaki sz*rt csempészne a kajádba :)

2017. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Én is vegetáriánus vagyok és nem örülnék neki ha valaki húst tenne az ételembe. Momdjuk nehezen is menne mert feltűnne a dolog. Mivel levi okokból vagyok vegetátiánus valószínű nem kapnék sokkot ha utólag tudnám meg hogy pl a pogácsa disznózsírral készült. Mivel az nem szar mint ahogy a tojás meg a tej sem. Azért nem kell megbolondulni. Ennyi. 😜
2017. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!