Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem bírja a gyomrom a...

Miért nem bírja a gyomrom a növényi ételeket?

Figyelt kérdés
Vegán akarok lenni.Vagyis még csak tervezem.De pl.a zabpehely felpuffaszt.Amíg azt ettem,napi 3-4x kellett székelni.Tegnap sárgaborsófőzeléket ettem és már estére felpuffadtam.Most meg olyan brutális hasmenésem volt,hogy hihetetlen.Még a wc ülőke aljára is felfröcsögött,nem is értem,hogyan.A bab szintén puffaszt.Más vegán kaja meg nem nagyon van,legalábbis amiben fehérje is van.

2018. jan. 11. 13:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én is sikeresen elrontottam vele az amúgy is "érzékeny" gyomromat, amit most fokozatos, tudatos étkezéssel javítok


babok,hüvelyesek,gabonák odafigyelt előkészítést igényelnek(kb mint a hús fogyasztásnál a fegyver elkészítésétől a hús sütése majd elfogyasztásáig)


zabpehely nem egy könnyen emészthető étel.

Ha vegán akarsz lenni akkor nézz utána alaposan mindennek, és ne csak próbálkozz, hanem csináld is

2018. jan. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!