Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Osztálykirándulás lesz 2...

Osztálykirándulás lesz 2 napig, valami darálthússal teli tésztát főznek, reggelire szalámit és kiflit kapunk majd. Hogy oldjam meg az étkezésemet?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam, hogy viszek egy kis dobozban előre összerakott gyümölcsös. Salátás ételt, amit a kirándulás első napján megeszek, másnap meg instant levest csinálnék

Ezek jók lennének, esetleg más ötletek?



2018. márc. 1. 21:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy biztos hogy azt viszek. Az utolsó sor: ezek jók lennének, esetleg más ötletek?

Tehát érdekelne normális válasz, köszönöm.

2018. márc. 1. 21:43
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem két napot ki lehet húzni meleg étel nélkül. Vigyél szendvicset, gyümölcsöt, répát, olajos magvakat.
2018. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 1. 21:55
 14/25 anonim ***** válasza:
98%
Azon túl, hogy adj hangot, szólj a tanáraidnak folyamatosan és emlékeztesd őket, hogy te nem eszel húst, én az instant leves mellé zabkekszet ajánlanám. 1 csomag kb. 800 kalória, kicsi és egész jól laktat. Talán ki lehet vele húzni egy-két napig.
2018. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

2 napig persze, hogy kilehet húzni főtt ételek nélkül. Itt az a baj, hogy a magyar közétkeztetés még mindig nem lépett túl a hatvanas éveken, és ez a kérdezőnek kellemetlenséget okoz.

Ha 6-as akkor kb 12 éves lehet, és én valahogy nem nézem ki a begyöpösödött tanárokból, hogy komolyan vegyenek egy gyereket :S


Szerintem vigyél magaddal banánt, fügét vagy datolyát (ezek a legmagasabb energiatartalmú gyümölcsök), és magvakat vagy ha van rá lehetőséged akkor szendvicset.

2018. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem, hogy ezt miért neked kell intézni 6-odikosként?

Nincsenek szüleid?

Talán egy felnőtt határozottabban tudna intézkedni!

2018. márc. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
14%

Már nem azért mondom, de ha x embernek megfelel, de egyetlen gyerek, mert még bőven gyerek, finnyáskodik, különcködik, szerintetek neki pont külön fognak főzni?Ez tiszta vicc.

12 évesen még a tojáshéj bőven ott van a hátsóján, ne akarjon már ennyi idősen ilyen szinten különcködni.

Vagy viszel magaddal, vagy éhen maradsz, esetleg kockáztatva az életed, megeszed amit ott főznek.Emberek milliárdjai még élnek húsfogyasztás mellett.

Neked oviban is külön főztek, vagy csak mostanra zakkantál meg?

2018. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
46%
De most tényleg... lepontoztátok az utolsót, de szerintetek életszerű, hogy egyetlen gyereknek főznek külön egy kétnpos kiránduláson?
2018. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

És mennyire komoly nálad a vegaság? Mert emlékszem volt táborba nálunk egy kissrác hogy ő Vega. Kérdezzük mióta.. 2 hete.. Úgy ette a többivel a rántott húst hogy öröm volt nézni. Kérdeztük a szülőt is, mondta,hogy kevesebb húst eszik a gyerek, de még nagyon átmeneti időszakban van.


Ha régóta és annyira vega vagy és nem 3 napja találtad ki, akkor a szüleidnek kell intézkedni. Vagy viszel saját kaját, de akkor ne fizettessék ki a veled a étkezéseket, vagy főzzenek külön.


Barátnőm edzőtáborban nem tudta megértetni magát a konyhásokkal, pedig jó előre szólt hogy glutén és laktózérzékeny, erre mákos tésztát kapott (helyfoglaláskor azt mondták megoldják az étkezését) . Azért az komolyabb mint a vegaság, mert nem ő választotta.

2018. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem kamu?

ha igaz lenne, hol vannak a szülők?

És mi lenne, ha valakinek tényleg valami betegség miatt kell diétázni, külön főzni? Vagy ne menjél, vagy vigyél amiket írtak, müzliszelet, banán, datolya, alma, mákos zabkása első napra,de nem zacsköslevest. Suliiidőben hétköznap mit eszel?

2018. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!