Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Osztálykirándulás lesz 2...

Osztálykirándulás lesz 2 napig, valami darálthússal teli tésztát főznek, reggelire szalámit és kiflit kapunk majd. Hogy oldjam meg az étkezésemet?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam, hogy viszek egy kis dobozban előre összerakott gyümölcsös. Salátás ételt, amit a kirándulás első napján megeszek, másnap meg instant levest csinálnék

Ezek jók lennének, esetleg más ötletek?



2018. márc. 1. 21:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

#18


Szerintem menj inkább a politika kategóriába a magadfajta kiégett agyatlan prollerek közé, ahelyett, hogy 12 éves gyerekeket oltogatsz :D (Vagy ne szólj hozzá olyan témákhoz amiről fingod sincsen).


Tudod már mit fogsz magaddal vinni kérdező?:)

2018. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%

Tulajdonképpen szó sincs "külön fözésröl", CSAK annyit kellene megtenni, hogy pl azt az adag tésztát, amit a kérdezö enne, kiveszik egy tányérba, MIELÖTT ráteszik a mártást, vagy az ö kiflijébe NEM teszik bele a szalámit!!!!!


Ennyi nem plusz munka, csak icipici odafigyelés és jószándék.


De arra azért kiváncsi lennék, hogy ha a kérdezö allergiás lenne a húsokra, akkor is ilyen válaszokat kapna?


Ugyanis VAN ilyen, a lányomnak minden esetben, amikor húst evett, órákig tartó hasmenése lett töle, és NEM beképzelte. Ugyanis volt, aki azt állította, hogy ilyen nincs és "viccböl" belekevert egy kis húst az ételébe, és utána szerencsétlen gyerek csak a WC-n töltötte a nap további részét. Emellett ez még azzal is jár, hogy egy-egy iylen roham után teljesen kiszárad, ami szintén nem játék!

2018. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
67%

Ez az oldal a gyakorikerdesek.hu, ahol a többség kb azt se tudja a vegánságról, hogy eszik -e vagy isszák. Ha találkoznak a fogalommal, akkor agresszíven elutasítják (kognitív disszonancia), mert nem tetszik nekik, hogy különben is lehet élni az átlag kiégett proli szennyes mocskos életmódjához képest.


Nem kivétel ez alól az iskolai étkeztetés sem, ahol még ha esetleg allergia miatt figyelnek is a gyerek étrendjére, akkor is a legolcsóbb és legsilányabb összetevőkből rakják össze a menüjét.


Ha a gyerkőc nem allergiás akkor meg tesznek az egészre. Bár ez valamilyen szinten érthető.

Szerintem jobban jár minden szempontból ha maga gondoskodik erről. Vagy készített a szüleivel valamit.

2018. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha ekkora bajod a kaja akkor hagysz neki helyet nem pedig nyafogsz.. Anyukad valakid csinal olyan kaját ami el áll és kész vagy nem eszel sok választásod nincs..
2018. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, amikor gimis voltam, én voltam a vegán az osztályban és rajtam kívül volt egy vega lány is. Minden kiránduláson volt külön vega és vegán ételünk (ráadásul általában teljesen más, pedig a vega is kaphatta volna a vegán menüt ugye), sőt az egyik lány egészségügyi okokból paleo diétán volt, tehát ő megint mást evett, mint a többiek. És négyféle kaját főztek három speckó gyerek miatt, igen, MERT a tanárunknak olyan volt a hozzáállása, hogy elintézte. Ezért vannak a vendéglátósuk fizetve, ez a dolguk!

Én a helyedben bedobnék azért egy feltépős paradicsomos babkonzervet a táskába, sokszor életmentő lehet! :)

2018. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!