Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nyers-vegán étrendhez keresek...

Nyers-vegán étrendhez keresek infókat, recepteket (? )

Figyelt kérdés

Direkt nem életmódot írtam, mert csak az étrendi része az, ami most érdekel, a többi nem.


A neten már keresgéltem, de nem sok mindent találtam, csak általános szöveget, amiben ismertetik, hogy ez mi, de konkrét tippeket vagy recepteket nem. Ezért kérném, hogy aki tud, segítsen.

(Akinek meg csak annyira telik az értelmi képességeiböl, hogy beírja a google szót, az inkább maradjon ki ebböl a kérdésböl, csak értelmes válaszokat várok.)


Elöre is köszönöm.



#recept #nyers-vegán
2018. jún. 20. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De fura! Én mindig pinteresten nézek recepteket, a "vegan"-ra bedob egy csomót, és a "raw vegan" keresőszóra is dobott ki párat.
2018. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
PErsze, eddig én is eljutottam, csak amikor a recepteket kezdtem nézni, akkor csirkemell, sajt, tojás stb van benne.
2018. jún. 21. 18:57
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire blődségeket minek hazudsz ide?
2018. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt én esküszöm, nem értem. Beírom, hogy "raw vegan recipes" és semmi hús meg tojás nincsen, csak csupa zöldséges-gyümölcsös cucc. Sajnálom.
2018. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Akkor nekem csinált csak valami hülyeséget, megpróbálom újra!
2018. jún. 21. 20:53
 16/16 A kérdező kommentje:
Most sikerült és rájöttem, hogy elözöleg csak a "row vegan", amit beirtam, akkor csinált hülyeségeket.
2018. jún. 21. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!