Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogy csinálnátok?

Hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Vegánokhoz szól elsősorban a kérdésem. Ha valaki megkérdezi hogy miért vagytok vegánok, akkor mit mondotok? Én mindig alig tudok belekezdeni, mert annyi oka van hogy lehetetlen nekem ezt összefoglalni pár mondatban, és egy rendes "kiselőadást" tartani. Főleg hogy a legtöbb ember abban a tévhitben él hogy hús nélkül nincs élet. Én leginkább a nagyüzemi állattartás miatt lettem az, de ezek után meg jönnének azok a bullshitek hogy "az ember húsevő" "az állatok azért vannak" stb. Ti hogy válaszolnátok erre pár mondatban?

2018. júl. 9. 23:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne magyarázkodj, hanem határozottan jelentsd ki hogy ezért vagy azért. Azt te tudod, számodra melyik ok a legfontosabb. A támadások ellen pedig védd meg magad, állj ki az igazadért!
2018. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!