Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukrozatlan mogyoróvajból...

Cukrozatlan mogyoróvajból milyen sütit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Milyen jól bevált recepted van? :)
2016. okt. 13. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Miért, cukrozott is létezik?
2016. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Pl lehet belőle csinálni cukrozott mogyoróvajat. Elmondjam a recepjét?
2016. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel az nem süti, ezért megtarthatod magadnak.
2016. okt. 13. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg érdekel, hol lehet gyárilag cukrozott mogyoróvajat kapni. Légyszi segíts.
2016. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Te még mindig a mogyoróvajas vergődő vagy?

Nem létezik cukrozott mogyoróvaj, az még mindig sós.

Recepteket meg találsz a neten csilliót.

2016. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy héttel ezelőtt kiírtam egy kérdést, hogy mogyoróvajból csinálhatok e nugátot. Erre egyik kedves közületek kritikátlan stílusban megírta, hogy az nem nutella. Amit nem tudom miért írt, mert nem nutelláról beszéltem, hanem mogyoróvajról. Szerettem volna most is kiírni egy kérdést, elkerülvén a félreértéseket, odaírtam, hogy cukrozatlan, nehogy bárki azt gondolja, hogy a nutellára meg a tudom is én mire gondolok. Nem, nem tudom mi az a cukrozott mogyoróvaj, nem is érdekel, pusztán szerettem volna ezzel kifejezni, amit korábban leírtam.


És igen, tudom, hogy van jó pár recept az interneten, amiből párat már kipróbáltam, de sajnos egyik sem jött be. Ezért keresek egy jól bevált, mások által ajánlott süti receptet, mert a körmyezetemben nincs olyan, aki mogyoróvajjal sütött volna.


Aki meg nem tud a kérdésre adekvát módon válaszolni, az ne tegye. A kritikátlan stílust meg hagyjátok meg annak, akitől eltanultátok. Akinek nem inge...

2016. okt. 13. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Kinder Bueno szeletbe mi azt szoktuk rakni. Mondjuk abba rakunk cukrot. És még sosem láttam se sós se cukros mogyoróvajat.

De én leginkább magában eszem. Kanállal :)

2016. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hetes, kipróbálom a Kinder buenot :)
2016. okt. 15. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesen, fincsi, de tömény.
2016. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!