Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mióta áttértél a vegán vagy...

Mióta áttértél a vegán vagy vegetáriánus étrendre, milyen változást tapasztaltál?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Semmi extrát. Talán az arcbőröm picit szebb azóta.
2019. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Mivel egészségügyi okokból hagytam abba az állati termékek fogysztását, ezért igen sok változást tapasztaltam: a vérnyomásom, koleszterinszintem erösen csökkent, most a normál alsó felén van, megszüntek az izületi fájdalmaim, az eperohamok, a vesegyulladásom, nem szédülök, a migrénrohamaim teljesen eltüntek, a korábi heti egy-két alkalommal szemben, a majd mindennapos görcsös hasmenések sem jönnek elö, nem fúj fel semmiféle kaja - szóval nekem kifejezetten jót tett.
2019. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Azt, hogy nincs az ételemben hús....
2019. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Azt hogy 5 percenként tudtára kell ezt adnom a világnak.
2019. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Én egy barátnőm miatt kipróbáltam a vegán étrendet. 4 hónapig bírtam. Nagyon fáradékony voltam, a barátnőm azt mondta, hogy hamar el fog múlni. Nem így lett.
2019. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Egy egészségi problémára ajánlották, hátha segít. Kipróbáltam. Gyenge, fáradt voltam, nekem a bőröm sem lett szebb, sőt, a gyomrom sem volt jó, felfújódtam.

Persze a problémámon nem segített.

Abba is hagytam :)

2019. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Elfogyott a pénzem és a szabadidőm. A lehúzós iparágak teljesen rátelepedtek erre az étrendre, magadnak összeállítani pedig mellette még időigényes is. Ezt inkább tartom az otthonülő, férje által eltartott, konditerembe járó és időmilliomos nő étrendjének, mintsem a dolgozók vállalható egészséges étkezési alternatívájának.
2019. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

"Elfogyott a pénzem és a szabadidőm. A lehúzós iparágak teljesen rátelepedtek erre az étrendre, magadnak összeállítani pedig mellette még időigényes is. "


Nem tudom, mit hogyan csinálsz, de valamit nagyon rosszul teszel!

Nekem amióta vegán étkezem, a kajapénz kb. fele lett, és semmivel sem tart több idöbe, mint a vegyes étrend esetén volt.

Nem tudom, milyen "lehúzós iparágak " azok, amikre gondolsz, ilyet eddig nem tapasztaltam.

Emellett nem unatkozó háziasszony vagyok, hanem mérnök, teljes munakidöben, a kajakészítés most is - meg korábban a régi étrend mellett is - ma. fél óra naponta.


Persze ha mindenféle kész- meg félkész kajákat veszel, akkor drága, de az nem a vegán étrend miatt van, a vegyes táplálkozás esetén ugyanaz a helyzet!

2019. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem: megszűnt a pajzsmirigy problémám és kiegyemsúlyozottabb, egészségesebb lettem


Férjem: energetikusabb lett és jobb az étvágya sőt fel is szedett 1-2 kilót (mindig is nagyon vékony volt és mindegy mennyit evett sosem tudott hízni), így most szívesen jár futni, sportolni is.


Vegánra váltottunk.

2019. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi változást nem tapasztaltam. Lassan, fokozatosan hagytam el az állati ételeket. A korábbi egészségügyi problémáim nem változtak, de újak sem keletkeztek. Ugyanúgy szedek néha étrend kiegészítőt, de jobban figyelek rá, hogy változatosan egyek, és gyakrabban járok szűrésekre.
2019. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!