Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus életmódra át...

Vegetáriánus életmódra át lehet váltani eggyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Szóval már gondolkoztam hogy vegán legyek. Évek óta nem nagyon eszem sertés húst, kb csak csirkét eddig, de azért persze befutott sokszor a sertés meg a marha. Szóval fiatalként mire figyeljek oda, lehetséges átváltani eggyik napról- a másikra? Anyumnak mondtam, ō nem volt ellene ahogy észleltem, tudja hogy nem eszem sertést, ha valamit fōzött mindig megkérdeztem, hogy milyen hús az. Köszönöm a válaszokat

#vegán #Vegánéletmód
2019. jún. 19. 23:51
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Most vegán vagy vegetáriánus akarsz lenni?
2019. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Vegetáriánus, bocsi ha elírtam valamit, este van már 😂😂🤔
2019. jún. 20. 00:14
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Én is megtettem, kb. fel eve. Azóta semmi olyan hogy megkivannan

2019. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
A szervezetnek szüksége van a húsra! ezért mindenevő az ember! A természet ellen való dolog hús nélkül élni!
2019. jún. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Lehet persze. Csak előtte tanulmányozd a dolgot és nézz utána miben mennyi tápanyag van,mert ha rosszul csinálod akkor többet ártasz mint használsz. És ha időközben mégis kívánod,akkor egyél ne kínozd magad. Én 10 hónapig voltam vega, de nem bírtam és tuti rosszul is csináltam mert vérszegény is lettem meg híztam 10 kilót..szóval csak okosan.
2019. jún. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Andizsuzsi ***** válasza:
49%
Ha csak a húst akarod elhagyni, akkor igen.
2019. jún. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
1%
Ma divat, de később sok egészségügyi gondod lehet miatta. Kérdezz meg egy tapasztalt orvost.
2019. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen! 17 éve igy lettem vegetáriánus! Pár éve vegán vagyok.
2019. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Igen, minden további nélkül. Én 2 éve váltottam vegánra, egyik napról a másikra :)

Háziorvossal valóban érdemes konzultálni, mert lehet szükséged majd vitamin és vas pótlásra.

2019. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem divatból csinálnám, egyszerűen nem érzem jól magam a tudattal, ha húst eszek. Ezért lennék vegetáriánus de nagyon félek, hogy bajom lesz belõle. Eddig sem gyakran ettem húst.
2019. jún. 20. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!