Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Honnan tudom hogy megsült/főtt...

Honnan tudom hogy megsült/főtt-e a hús ha vegetáriánus vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem tudom megkóstolni és nincs a közelemben senki aki megtudná
2019. júl. 4. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéb jelekből: illat, szín, állag.
2019. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szúrj bele egy kést, vagy villát. Ha csontos (csirke, hasonló), akkor nyomd csontig a villát.

Ha könnyen belemegy, akkor kész, de ha a csonttól kifelé még véres hab jön ki belőle, akkor még főzni kell.

2019. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Én nem vagyok vegetáriánus, de mégsem kóstolgatom a húst menet közben. Szép is lenne, ha pl. minden rántott szeletbe beleharapnék, hogy jó e. Biztos neked is van villád, beleszúrsz egy húsba és kideríted, hogy puha e.

A szalontüdőt kifejezetten utálom, mégis tökéletesre tudom főzni a férjem kedvéért.

Megjegyzem, ha vegetáriánus lennék, akkor nálam kizárt lenne eleve a nyers hús fogdosása, vagy feldolgozása, de ez én vagyok.

2019. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 16-7 éves koromban lettem vegetáriánus, el sem tudtam igazán sajátítani azt, hogy hogyan készítsek el húst, és így nehezebb dolgom van.
2019. júl. 4. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ragut készítesz, akkor kiveszel egyet és felvágod. Ha egységes a színe és a késsel is könnyen el lehet vágni, akkor jó. Ha rózsaszín, véres vagy olyan, mint a gumi, akkor még sülnie kell.
2019. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben ha egy hústüt beleszúrsz és a saját súlyától lecsúszik róla a húsdarab, akkor puha.
2019. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2019. júl. 5. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!