Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald's-ban lehet kérni...

McDonald's-ban lehet kérni hamburgert/sajtburgert hús nélkül?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Mit teszel bele akkor? Ketchupot?
2019. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Ha kéred, külön elcsomagolják a húst, amit aztán odaadhatsz valamelyik ellenségednek. De kérhetsz akár teljesen üres zsemlét is, ha megér neked 300 forintot.
2019. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Kérni kérhetsz, de minek? Ugyanannyiba fog kerülni. Nem lenne benne más, csak hagyma, ketchup, mustár, esetleg sajt.
2019. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha meg nem adnak, fogod, 'azt kihajítod belőle a húst.
2019. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Persze, hogy kérhetsz, de akkor is teljes árat kell fizetned. Hát a helyedben nem tenném. Akkor inkább vegyél hamburgerzsemlét valamelyik üzletben, tegyél bele lapkasajtot kettőt-hármat :), még mindig olcsóbban jössz ki.

A volt barátom volt még ilyen lökött (bocs, nem rád célzok), hogy képes volt a 2000 forintos pizzát sajt nélkül kérni. Mondjuk én akartam többször is pizzázni, de ő a sajtot nem szereti. Milyen már a pizza sajt nélkül? Ráadásul nem is laktózérzékeny, mégsem szeret semmilyen tejterméket. Neki külön sajt nélkül sütötték. Becarás.:))

2019. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Lehet kérni. Én nem hús, hanem uborka nélkül szoktam, mert annak nem bírom az ízét. Külön megjelölik a csomagolást, hogy speciális rendelés, vagy valami ilyesmi szöveget írnak rá. Viszont nem lesz olcsóbb, ugyanannyiba kerül, mint a normál.
2019. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
én ismerősöm meg gyrost szokott kérni hús nélkül, teljesen hülye 1500-2000 fizet krumpliért, egy kis zöldségért meg öntetért
2019. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
27%
Biztos lehet kérni de ennyi erővel ki is szedheted
2019. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ha ismerőssel mész, akkor inkább szedd ki neki belőle,De csak sajtmentes szendvicsnél jó ez, mert ugye rajta van a sajt a húson, és akkor már sajt sincs benne, csak kecsap meg hagyma. Esetleg saláta meg öntet. Az még nem is rossz sajttal, pl a big mac.

Én sajt nélkül kérem, úgy kapom, mint az uborkás válaszoló...

2019. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A Burgerben van vega hamburger, abban hús helyett zöldségfasírt van.
2019. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!