Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyire gyakran jártok...

Mennyire gyakran jártok gyorsétterembe?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a Burger king, kfc, mc donald's.

Van olyan köztetek aki minden nap ilyen helyen eszik?

Ma megettem egy dupla sajtburgert egy McDonald's-ba. Fínom volt, jól esett, de azt éreztem, hogy nem laktam jól.

Soha nem jártam meg ilyen helyen pedig 35 vagyok.

Nem egészségtelenek ezek a kaják?

Szeretek étrerembe járni, egyreszt mert nem tudok sajnos főzni meg időm sincs rá, de legtöbbször Magyaros éttermekbe járok, gyors étteremhez meg nem volt szerencsém. Ami nagyon meglepett, hogy 1 percen belül a kezemben volt a kaja. Melegen, frissen.



2019. aug. 1. 00:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
74%
Én szoktam járni, mert nagyon nagyon szeretem. Viszont elég rendszeretelenül, tehát valamikor több hónapig nem eszek, míg máskor egymás több napig is betérek valamelyikbe. Én pont ellenkezőleg vagyok vele, hogy soha nem bírom megenni a kaját, mert már kb. a felétől tele vagyok.
2019. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Havonta-kéthavonta egyszer. De előbb ütök össze otthon valami hamburgert, ha megkívánom. Én töredelmesen bevallom, hogy szeretem a "szemétkaját", csak drágállom ezeket a helyeket, meg úgy egyszerűen nem túl szimpatikusak.
2019. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Egyebkent aki lepontozósdit jatszik irja már le mi a kínja a válaszokkal?

Ha már anonim oldal...

2019. aug. 2. 00:04
 14/16 anonim válasza:
100%
Évente 1-2 alkalom
2019. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
22%
Én kb heti 1x 2xszer eszek mekiben vagy kfc-ben (burger kinget nem eszek), gimis vagyok és ha szar a kaja a menzán akkor haverokkal beugrok. Én személy szerint nagyon szeretem, nem feltétlenül eszek sokat (sajtburger menut szoktam neha fagyival) kb fél évente 1szer van olyan h dőzsölök. Egészségesnek nem az, de heti egy két alkalomtól nem lesz semmi bajod ha emellett változatosan eszel. Sztem nem olyan drága, heti 1500 Ftos kajapénzből még maradni is szokott, és én naggyon szeretem ízre.
2019. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
29%

De igen, egészségtelenek.

Én a KFC-t preferálom, mert ott legalább húsból van a hús.

Csak akkor eszem, amikor úton vagyunk és egy ilyen étterem van a közelben, vagy akkor amikor shoppingolunk és éhes vagyok.

2019. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!