Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért zárnak be a jó gyrososok?

Miért zárnak be a jó gyrososok?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen találunk olyan gyrosost, akinél finom, nem egy vagyon és nem f*ssuk szét az agyunkat.


Régen a Corvinra jártunk, de bezárták. Utána a Móriczra, ott szintén, pedig a tulaj mesélte, hogy most újítottak be egy csomó mindent.

Bezzeg az ilyen Döner gyrososok, ahol konkrétan 500 Ft-ért kap az ember hasmenést vígan üzemelnek. Egyszer ettünk a párommal ilyenbe egy teljes napig nem tudtunk leszállni a wc-ről. Ami viszont tényleg finom volt és semmi bajunk nem volt tőle mind bezárt. Miért történt ez?

Ill tudtok jó gyrosost Budapesten?



2019. aug. 17. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Floga grill :)
2019. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dönerrel mi a baj? Ott eszünk règóta, egyszer sem voltunk napokat tőle a wc-n.
2019. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran eszek Döner-gyrost, nekem sem volt semmi bajom.
2019. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Corvin mozi mögötti (pláza bejáratával szemben) kis gyrosos bódé bezárt? Rég nem voltam arrafele, de ott jó volt a kaja meg a Határ úton is.
2019. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárt be a Corvin plázával szemben lévő gyrosos. Legutóbb tegnapelőtt vettem ott extra gyrost tortillában. Nagy adag és finom is.
2019. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, de Döner-gyros nem létezik, a döner török név, a gyros meg görög, együtt szokás használni.


Ettöl függetlenül a döner semmivel semm rosszabb, mint a gyros, viszont az olcsó helyektöl túl sok minöséget nem lehet elvárni.

2019. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Úgy tűnik, nem volt világos: Döner-gyros = a Döner Kebab gyorsbüfélánc büféiben GYROS néven árult húsétel.
2019. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem nehéz összerakni. Félig már ki is mondtad a megfejtést, csak tovább kell gondolnod.

Az igényes helyeket lenyomják az olcsók. És az emberek 90%-ának csak az ár számít, pláne annál a vendégkörnél, akik gyrosozni akarnak. Leszarják a minőséget. Nyugodtan le lehet pontozni, napi szinten folyik a jelenség a szemem előtt, úgyhogy mondhatni eléggé belelátok. Meg a matek részébe is. Hogy mennyiből lehet kihozni egy igazán jó gyrost. Na olyan áron pont annyi vendég kíváncsi rá, hogy ki is lehet tenni az "üzlethelyiség eladó / kiadó" táblát.

2019. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Vasilis gyros!! De augusztusban még zárva van
2019. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk speciel pont a Döneresek a legfinomabbak a környéken, hatalmas adag, finom fűszerezéssel.


Régen az oktogonnál volt egy nagy török kajálda, ami finom volt (a korlátlan étkezős étterem mellett), de néhány éve már nem jàrok arra, nem tudom, mostanság milyen.

2019. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!