Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesti egészséges (gluténme...

Budapesti egészséges (gluténmentes) étterem napi menüvel?

Figyelt kérdés

Budapesten ismertek olyan éttermet esetleg, ahol egészséges és finom ételeket adnak és van menü mindennap? (gluten érzékeny vagyok, szóval az még jobb lenne, ha az lenne)

Vagy akár házhoz szállítás is érdekelne, ha találnék olyan heti étel kiszallitot, ahol nem csülök van tarjával meg zsírral nonstop, hanem egészségesebb.



2019. aug. 18. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hm. Nem vagyok pesti, de találkoztam nagyon jó étteremmel, ahol ráadásul többféle menüből is választhatsz. A neve "Kisharang Étkezde", és az Október 6. utcán található.

Szerintem tégy vele egy próbát, veszítened nincs mit.

2019. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bzs03 válasza:
100%
Szederinda, glutenerzekenykent, eletmodvaltokent csak ajanlani tudom. Az osszes tobbi egyeb allergen is fel van tuntetve. Es ez kizarolag glutenmentes, a keresztszennyezodes is lehetetlen
2019. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A Puskás Stadion közelében található a Vanek Úr Polgári Étkezde, ott mindennap egy vagy kétféle leves és 6-7 különböző főétel közül lehet választani (+ desszertet is lehet kapni) és szokott lenni gluténmentes étel is. A napi menüket aznap reggel szokták felrakni a Facebook oldalukra. Ott még csak finomat ettem és ár-érték arányban is jó.
2019. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hokedli.
2019. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Boráros téren található egy VegaKuckó nevű hely. Két éve ettem ott párszor. Finom, változatos és jó alapanyagokból készült ételeik vannak, bár az adagokért kicsit sokalltam az árat. Az internet szerint még létezik most is a hely, egy próbát megérhet, ha útba esik. Szerintem telefonon is készséggel megmondják, hogy milyen gluténmentes fogásaik vannak/lesznek az adott héten.


[link]

2019. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maja Gluten Free. Pár éve dolgoztam ott, kizárólag gluténmentes étterem, de Budán található, a Karinthy Frigyes utcában. 18-as szám.
2020. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!