Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ételfutárnak szoktatok borrava...

Ételfutárnak szoktatok borravalót adni ha már előre kártyával kifizettétek a kaját?

Figyelt kérdés
Ha kp-val fizetek szoktam adni, de ha már ki van fizetve, akkor nekem valahogy fura lenne odanyomni neki egy 200-ast.
2019. okt. 19. 12:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Bele van az kalkulálva az árba, hidd el.
2019. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

#9-es vagyok,

komolyan kérdezem: aki lepontozott, aszerint rohannom kellene a kocsi után a kezemben lobogtatva a pénzt, és kiabálni a futárnak, hogy "várj meg, lécci hadd adjam oda!!", vagy mit kellene tennem? :D

2019. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Tudtommal nem kötelező adni. Az ételrendelésnél egy szolgáltatást veszel igénybe, nem pedig anyagilag támogatsz "rászorulókat", akik már így is SZÓ szerint csak a jattból is meg tudnak élni...
2019. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!