Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Barátom nagyon szereti a...

Barátom nagyon szereti a starbuckot, mikulásra szeretnék neki venni onnan egy utalványt. Mennyi ott a min összeg amit kell rá tölteni?

Figyelt kérdés
3000-5000ft-ra gondoltam, bár Starbucks árai miatt kinézem, hogy több a minimum határ ajándék kártyáknál.

2019. nov. 6. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Nálatok nincs bevezetve az internet?

[link]

2019. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, 1500 Ft a minimum, úgyhogy nyithatod már háromezerrel is, csak a kártyát aztán neki kell regisztrálnia a neten. Viszont szerintem nézz körül több üzletben is, mert sokféle kártya van, vannak amik kártya alakúak, de vannak sajátos formájú kártyák is, pl. bögre alakú vagy mostanában már láttam karácsonyfa alakút is. És minden üzletben csak háromféle van kint és szinte mindenhol más a választék. Jönnek be a téli kiadások is, amit azért jól gondolj meg, mert ha egész évben használná, nem biztos, hogy nyáron olyan menő a karácsonyi dizájnú kártya, szerintem jobb valami semleges, vagy ha olyan nagy rajongó, akkor olyan, amin csak egy nagy Starbucks logó van.
2019. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!