Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hirtelen miert lett ilyen...

Hirtelen miert lett ilyen drága a meki?

Figyelt kérdés
Elég gyakran jarok McDonald’s-ba, minden héten minimum 2x és nemreg azt vettem eszre az őszi szunet vege fele, hogy emeltek az árakon, egy normál sajtburger eddig 330 forintba került, most 390, menüben 540, peldaul Keletiben, a westendben 590, és most 700 forint! Mi az oka ennek? Eleve régebben, kb 4-5 éve 500 forintról indult a sajtburger menü naluk, és parszazas menünek hívják, nem ertem azota mi változott, ugyanarról a burgerrol beszelunk, nem adtak hozza semmit, semmivel se több, megis majdnem 1000 forint már, ez változni fog egyáltalán?
2019. nov. 10. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is észrevettem, több lépcsőben emeltek idén.

Viszont ha megnézed, minden drágult. Persze veri magát a kormány a hatalmas béremelésekre, de közben a vásárló értéke nem lett több, sőt. Sajnos ez ilyen, nem a meki drága, hanem mi keresünk keveset.

2019. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az Euro ára megy fel, ezért emelkednek az árak. Ha megnézed a Lidl, Aldi stb. újságot, még az akciós árak sem annyira alacsonyak, mint fél-egy évvel ezelőtt.
2019. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
En sose ertettem a mekit es tarsait, mert egy normal menu arabol nalunk minosegi orias hamburgert lehet venni. En amikor mekiztem akkor egy ismeros miatt jartam csak oda, hizni akar vki mert nagyon vekony akkor menjen oda :)
2019. nov. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!