Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Gáz egyedűl kajálni egy...

Gáz egyedűl kajálni egy vendéglőben?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem fel Pestre, lakótársam kevésbé engedheti meg hogy eljöjjön velem és nem nagyon ismerek sok embert viszont van a sarkon egy picit elegánsabb vendéglő ahol nagyon jó a kaja viszont örökké megszoktam hogy mindenhól valaki van valakivel, barátnő, szülők, biznisz partner vagy bármi más, elég furcsa ha valaki egyedűl csak beűl és telefonozik miközben várja a kaját nem?
2019. dec. 4. 18:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked is enni kell valahol! Ha van társaság ha nincs. Nem te vagy az első és az utolsó sem. Arra gondolj hogy fizetsz érte, örüljenek a pénzednek.
2019. dec. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

Vidékre más etikett vonatkozik mint Pestre? Ott gáz valakinek egyedül kajálni?

Ez most nagyon megráz, mert évek óta járom az országot a munkám miatt és ha megéhezem, bizony beülök valahova és eszem! Szűzanyám, miket gondolhatnak rólam!

Ja és nő vagyok!

2019. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%

A Magyar általában nem ül be egyedül étterembe.

Ha ez hét közben nappal van, akkor szerintem nincs vele különösebb gond, de ha szombaton este felé térsz be és szinte minden asztalnál ülnek, akkor az éttermes nem biztos, hogy örülni fog neki, ha egy négyszékes asztalt elfoglalsz.

Ilyenkor inkább egy üzletben veszek valami hideget, péksütit, vagy tudom is én mit.

2019. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként a kérdezőnek azt javasolnám, hogy ha lehet a neten nézze meg az étlapot , vagy telefonáljon rájuk, hogy 18.30-kor érkezel és addigra kérnél egy kacsasültet. Ha ezt előre meg is beszéled a nevedet leadva, hogy időnként telefonon rendelnél így, akkor nem kell várnod a kajcsira és még lehet, hogy egy állandó (kedvenc) asztalt is igyekeznek biztosítani számodra. A visszatérő vendéget mindenhol szeretik.
2019. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tökéletesen el van a saját világában, senkit nem fog érdekelni hogy te társasággal vagy, vagy sem FŐLEG PESTEN!

Egyébként a kérdés jogos, régebben nekem is volt ilyen érzésem, de aztán úgy voltam vele ki érdekel hogy idegenek mit gondolnak, bár kétlem hogy bármit is gondolnának.

2019. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is elmegyek a város legjobb kávézójàba(ez még nem azt jelenti, hogy drága is, csupà Nekem a kedvenc helyem) és egyedül eszem és kávézom. Mivel a tulajjal nagyon jóban vagyok valamikor vele beszélgetek, ha épp nem ér rá akkor élvezem a nyugit. Miért lenne gáz? Én ezt nőkènt csinálom, szóval szerintem pasikènt végképp nem gáz.
2019. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Abszolút nem, én napi rendszerességgel ettem mind vidéken, mind Pesten vendéglőben.
2019. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg alapban az a furcsa, hogy a mai, mindent megengedő, semmin meg nem botránkozó világban ilyen kérdés fel tud merülni! Már 50-60 éve nyugodtan be lehet ülni étterembe, kávézóba, vagy bárhova egyedül.
2019. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne az? Egyébként meg hívd meg a lakótársad néha, amúgy sem árt a jó viszony.
2019. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem az a gáz, hogy egyedül eszel, a gáz az, ha valakivel enni akarnál, de nincs senki, aki elmenne veled. Én ilyen vagyok és látva, hogy rajtam kívül senki sincs egyedül, elég gáznak érzem a dolgot. Kínomban a blokkot vagy a csomagolóanyagot olvasgatom, esetleg a telefont nyomkodom. Ez gyorsétteremre igaz, elegánsabb helyekre nem járok.
2019. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!