Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Büfések, éttermesek, élelmisze...

Büfések, éttermesek, élelmiszeriparban dolgozók ti ennétek nyugodtan vendéglőben? Vagy a tudás és a dolgok ismerete miatt undorodtok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nyugodtan eszem vendéglőben,mondjuk nálunk a munkahelyen se voltak/sincsenek nagyon gázos dolgok. Nem csak a vendéglősök tudják, hogy mi megy egy két étteremben,csárdában stb. Ennek ellenére is esznek ott. Ami olyan nagyon vészes, azt előbb-utóbb úgyis bezárják.
2017. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Mekdönciben (és társaiban) nem. Az, hogy egyesek beletaknyolnak vagy egyéb testnedvekkel feltupírozzák a szendvicsedet, az nálunk nem volt olyan ritka. Főleg éjszakás műszakban, amikor pénteken és főleg szombaton hajnalban beállított a sok részeg fiatal. Akkor bosszúból csinálták egyesek. Volt, hogy kígyóztak a sorok és az egész étteremben öten vagy hatan voltunk.


Nyári szünetben dolgoztam ott két hónapot.

2017. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

22 éve vagyok szakács. Dolgoztam elég jó helyeken is.

Sehol nem ennék csak úgy, kizárólag olyan helyen, ahol ismerem a szakácsot, dolgoztam vele, felhívom, bejelentkezünk, aztán mikor ott vagyok, kihívom beszélgetünk, stb, és megkérdezem mit ajánl, mit nem.


Ha egyedül vagyok, máshogy is bevállalom, sima gyorskajázdában, büfében, akkor nem tökölök ennyit, de ha biztosra akarok menni, és valakivel vagyok, akkor kizárólag a fent leírt mód az egyetlen lehetőség.

2017. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meki, kfc, burger nálam elvből kizárva.

Rendes étterembe gond nélkül bemegyek kajálni, ha olyan az alkalom. Persze utánanézek az éttermeknek azért.

2017. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha vérhast meg tífuszt nem is kapsz éppen, de tuti moslékot adnak ilyen helyeken...
2017. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!