Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen gyakran járs gyors...

Milyen gyakran járs gyors étterembe?

Figyelt kérdés

1,Milyen gyakran?

2,Hova szoktál menni?

3,Mit eszel?

4,Tisztában vagy vele hogy dietetikusok nem ajánlják?


2020. jan. 3. 08:31
1 2
 1/15 Gugu Gabor ***** válasza:
81%

Ritkán havonta 1 2 alkalommal max

Ami nyitva van és útba esik

Hamburger

Igen

2020. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Életemben 2x voltam, akkor is csak meghívásra.
2020. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Úgy kimondottan kajálni 4-5x évente kínai gyorsbüfé és hasonlókba megyek. A nagy franchise-okat nem szeretem, ha már hambit vagy hasonlót eszek 100x jobb helyi hambisok vannak.


Ha nem kimondottan az étkezés számít, akkor havonta 1x iszok egy kávét a McCaféba. Ezt kimondottan szeretem.

2020. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

1. Évi 6-12 alkalom között, de nincsen benne rendszeresség.


2. Változó, de az ismertebb étteremláncok közül régebben a McDonald's dominált, az utóbbi két évben viszont a Burger Kingre tértem át. Kisebb helyek közül nincs, amit rendszeresen felkeresek.


3. Változó.


4. Igen, tudok róla...

2020. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Félévente 1x körülbelül, akkor is általában gyrost szoktam enni.


Nyilván nem ajánlják a dietetikusok, de nem csak gyors étteremben lehet egészségtelen kaját enni, szóval erről ennyit.

2020. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Kb. havonta egyszer.

KFC az esetek többségében, néha McDonald's.

Twister/mekiben sajtburger, krumpli, üdítő.

Igen, de a havi egy alkalom belefér nekem.

2020. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 senior10 ***** válasza:
90%

1-1,5 havonta, egy helyi kis hambizóba, ahol persze lehet kapni gyros-t hotdogot szendvicseket is. Az ismert nagy étterem láncok nekem jönnek be, bár ahova járok az is tekinthető annak mivel három éttermük van a városban. Hambi+sültkrumpli kombó.

Nagyon ritkán évi max 2-3 alkalommal rendelek egy pizzát. Nem vagyok nagy pizzázó alkat de azért van mikor megkívánom.

Igen tisztában vagyok vele, mi a dietetikusok álláspontja ezekről a kajákról de különösebben nem érdekel. azzal is tisztában vagyok, hogy ezek az ételek egyáltalán nem egészségesek de azt gondolom, hogy ettől a menyiségtől még semmi bajom nem lesz.

2020. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

1. Erősen változó, egyetemen szorgalmi időszakban gyakran, egyébként ritkán, de legyen az átlag heti egy.

2. Ami útba esik, McDonalds; Burger King; Pizzázó; Kínai

3. Általában csak valami kisebbet, és majd otthon eszek rendeset. pl az előző éttermek sorrendjében: sajtburger menü; dupla sajtburger menü; 1 szelet pizza; savanyú-csípős leves

4. Röviden, igen. Hosszabban, nem mindegy, hogy mi helyett eszem ezeket, mert az alternatíva egy szendvics vagy egy péksütemény lenne, és nem egy saláta vagy "nagymama húslevese". Egy parizeres zsemle pedig nem nagyságrendekkel egészségesebb választás egyikkel szemben sem.

2020. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

1. Havi 1-2x szoktam járni.

2. Mekibe általában, burgerbe ritkábban.

3. Valamilyen menüt, vagy cézár salit. Néha pedig csak egy fagyit.

4. Én is annak tanulok, de én azt vallom, hogy amíg valaki nem heti szinten többször jár ilyen helyekre, és egyébként egészséges életvitelt folytat, odafigyel a testi-lelki egészségére, nagy probléma nem lehet belőle. :)

2020. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Amikor keddi kosár van a KFC-ben.
2020. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!