Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen gyakran szoktál kínai...

Milyen gyakran szoktál kínai kajáldába/étterembe járni? Mit szoktál ott enni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Havonta legalább egyszer. Férjem kedvence a csipős marha barna tésztával. Én mindig mást eszem, de legtöbbször szecsuáni jellegü, szaftos, hagymás hust. De jó a szezámos csirke, és a sült zöldség is. Nem maradhat el a leves, és esetleg a tavaszi tekercs. Finomak a saláták is, de most már a Kinai is rászokott a vecsési savanyura, igy nekem már nem érdedkes.
2016. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
95%
Havonta többször. Én általában mézes csirkét szoktam enni tésztával vagy tojásos rizzsel.
2016. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

4-5 évente egyszer, és akkor zöldséges pirított tésztát eszem.

Ázsiaiból a bami goreng a kedvencem, de az nincs kifőzdében.

2016. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ritkán, amikor egyedül vagyok itthon és lusta vagyok vagy nincs időm főzni. Szezámmagos csirkét szoktam rizstésztával.
2016. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Hetente 1x

Az olasz éttermeket szeretjük így pl. Pizza, bazsalikomos paradicsomleves, vargányás, fokhagymás tagliatelle

Az ázsiai is nagy kedvencünk gyakran ülünk be sushizni vagy rament, miso levest enni.

Ha nemzetközi étterembe megyünk nekem ott nincs akkora választék vegetáriánusként, általában diós almás vagy körtés kecskesajt, töltött padlizsán, sütőtök, gomba, stb. A közönséges grill zöldség/rántott ez-azért nem vagyok hajlandó pénzt kiadni.

2016. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Soha. Otthon kèszítem el az èteleket.
2016. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szeretem a kínait. A barátommal egy csomó ideg kínai kajáldákban ettünk, és én nagyon megutáltam. Nem szeretem a nagyra vágott, félig még nyers zöldségeket, arról a fura állagú és ízű levesről nem is beszélve, ami nem is sűrű, nem is híg. Igazán talán sosem ettem egy jót kínai kajából, mindig kipróbáltam mást, sosem ízlett igazán semmi. Én inkább kerülöm a kínai kajáldákat.
2016. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Manapság max. évi 1.

Az a jó, ha van monk's food, az enyhén sült, de még eléggé nyers vegyes zöldség.

A pirított tésztát és a krumplit is szeretem, de azok nem illeszkednek az életmódomba.

2016. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a leves!!!!!! Az alap, azt mindig eszem, szuper. Már amikor, persze, minden kínaiban más kicsit az édes-savanyú leves :)

A párom pedig apró rákokkal teleszórt rizst szokott enni, azt is megkóstolom.

2016. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem alatt heti 2-3 alkalommal, mostanában havi 1-2. Általában csúsztatott csirkét eszek tésztával, vagy szezámmagos csirkét krumplival. Az édes, zöldséges húsokat szeretem, de nem tudom, mindnek a nevét. :)
2016. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!