Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen gyakran jartok etteremb...

Milyen gyakran jartok etterembe es miert? Es miert nem, miert ritkan? Akik jarnak akkor hova?

Figyelt kérdés
En vagy rendelek vagy megyek. Havi 10-15 alkalom megszokott lenni neha tobb is. Szokott lenni kifozde heti 2, havi 2 plazai konyha, havi 2 etterem, 2 pizza, rendelek is menut heti 2x. Gyors kajaldak gyros, pizza szelet. Fogalmam sincs mennyit koltok el. A fenti szamok atlagok, nem teljesen fedi a valosagot, mert nem tudom. Nagyjabol megkozelitoleg. Azert irtam le, mert valaki biztos visszakerdezte volna.
2017. jan. 21. 02:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, én ennyire nem húzom a strigulákat... Ami jön, és ahova megyünk :)


- A hét minden napjára rendelek, nem ilyen pár százas ételeket, hanem kb. 3.000 Ft értékben egymagamnak

- Ha megyünk, akkor étterembe megyünk, az olyan kb. havi 15 alkalom lehet

- persze a wellness alkalmakat nem számítom ide, mert ott is van étterem :), svédasztalos.

- ilyen gyorskajáldákba, mint meki csak ritkán, az is inkább mc drive, amikor nincs időnk megállni enni valahol. De ez nagyon ritka.... (Évente talán 1-2 alk.)

(A férjem fizet mindent.)

2017. jan. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralások alkalmával 1x2x max. Néha ha olyan kedvem van rendelek pizzát, de nem játok étterembe. 
2017. jan. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Itthon ritkán, mert szeretünk és remekül tudunk is főzni a 4 fős családunkból ketten, a nagyüzemi gyorskajákat nem esszük meg. Néha rendelnek pizzát a srácok a haverokkal, ha nálunk gyűlnek össze. Étteremben nyaralás, utazás során eszünk, akkor nem foglalkozunk főzéssel, és itthon néha kipróbálunk egy-egy jót. Én időnként elmegyek japán étterembe barátokkal, mert rajtam kívül más nem szereti a családban, egyedül magamnak meg nincs értelme kotyvasztani.
2017. jan. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ritkán. Azért, mert szeretek és tudok is főzni. Rendelninse szoktunk keszetelt, mert Ázsiai ételeket és pizzát is tudok csinálni. Nyaralaskor megyünk étterembe, illetve a gyerekkel alkalmanként gyorsetterembe
2017. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Puccos étteremben családi ünnepek esetén megyünk, ez kb. kétévente van (vagyis ennyiszer tartunk ünnepséget étteremben, mondjuk születésnap, esküvő).

Kifőzdében vagy gyorsétteremben szintén ritkán kéthavonta kábé, amikor valamiért utazom messzire, és nincs lehetőségem sajátot enni, de meleg kaját szeretnék.

Kajarendelés szintén ritkán van, az elsősorban pizza vagy gyrostál, az egyik környékbeli pizzéria nagyon tud :)


Azért nem vagyunk éttermesek meg kajarendelősök, mert tudunk főzni, és inkább veszünk minőségibb alapanyagokat, és csináljuk meg otthon, minthogy fizessünk többet a gyakran kevesebbért. Szóval anyagi okai vannak.

2017. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Havonta olyan 15-20 alkalommal megyek étterembe.

Amíg járok valahova, addig mindig ugyanoda.

Azért, mert ott dolgozom! :D

2017. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Változó, volt hogy minden nap, mostanában kb. heti egy alkalom.


Amikor sokat jártam, azért tettem, mert rengeteg időt lehet megspórolni azzal, ha nem te készíted az ételt (és ebbe beletartozik a bevásárlás és a takarítás is). Gyorséttermek olcsó menüit ettem (szelet pizza 200 ft, Meki, Burger Kingben is van 500 ft-os menü, falafel, gyros is 5-600 ft körül mozog), reggelire meg szendvicset, szóval napi egy ezresből simán ki lehet jönni.


Most azért nem járok, mert főznek rám. Ez drágább és időigényesebb, mert én mosogatok és vásárlok, és nem is olyan finom, de valamivel egészségesebb.

2017. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

alakalmanként:D

en azok számát erösitem akik ehez le vannak égve:DDD

2017. jan. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Ebédet rendelek minden hétköznapra, 750Ft körül. Esténként pizza vagy közös önkiszolgáló étterem kb kéthetente egyszer. Rendelgetős étterem csak nyaraláskor, én nem annyira szeretem.
2017. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon ritkán megyünk étterembe, rendelni meg sosem szoktunk.


Mivel gyakorlatilag bármilyen ételt - és itt tényleg bármilyet kell érteni alatta, nemcsak magyaros dologkat - meg tudok fözni, és vagy olyan, vagy inkább jobb, mint az éttermekben, emellett normális alapanyagokból készítem mindenféle adalékok nélkül, ezért sokkal egészségesebb is.


Nagynéha meghívnak valakik, de csak nagyon kevés az a hely, ahol a minöség is megfelelö számunkra.

2017. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!