Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kocsmába hozott italt is...

Kocsmába hozott italt is lehet fogyasztani vagy azért kidobnak?

Figyelt kérdés
Hoznék házit, hogy a haverok megkóstolják csak nem tudom a kocsmába engedik e hogy kitegyem az asztalra.
2020. jan. 31. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Akkor gondolkodjál még egy picit rajta.
2020. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem fogyaszthatsz ott kintről hozott cuccot.
2020. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan helyre akarsz vinni kintről alkoholt ami abból él, hogy alkoholt árusít. Szerinted?
2020. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön egy ellenőrzés akkor a kocsma nem fogja tudni számlával igazolni az általad behozott alkoholt, de gondolom majd a haverokkal kifizetitek a büntit a kocsma helyett.
2020. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Kocsmán kívül kóstolgathatjátok a házit, de bent nem. Egyrészt rontod az üzletet, másrészt ahogy előttem írták egy ellenőrzéskor meg is büntethetik a helyet. Van jó pár hely, ahol ha szülinapot ünneplünk a pultosnál kell leadni az ajándék italokat és csak távozáskor adja vissza.. nem véletlenül.
2020. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Alapesetben nem.

Egyébként nálunk volt már, hogy baráti összejövetelre elmentünk egy kulturáltabb kocsmába, és valaki hozott valami különlegesebb külföldi italt, ami idehaza nem kapható. Megkérdezte a pultost, hogy fogyaszthatunk-e abból is, természetesen a helyben vásárolt italok mellé, azt mondta persze, nyugodtan.

Mondjuk én olyan italt nem vinnék, ami kapható ott, mert annak semmi oka.

Megkérdezni MINIMUM illik szerintem.

2020. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Sutyiba esetleg meghúzhatod, de a kocsmárosnak ne akard eladni.
2020. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Simán megoldható!

Beszélsz a tulajjal, kibéreled a kocsmát egy pár órára, fizetsz neki "terem bérletet" , kiteszitek a zárva táblát, és hogy zártkörű rendezvény, és akkor ihatjátok is a házipáleszt.

2020. febr. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne emeld ki.
2020. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!