Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Legjobb ételek Budapesten?

Legjobb ételek Budapesten?

Figyelt kérdés

Én arról szeretnék érdeklődni, hogy mik a legjobb helyek különböző fajta ételek szempontjából Budapesten? Kíváncsi lennék a legjobb pizzára, hamburgerre, cukrászdára, kávézóra és komplett étteremre Budapesten belül a ti tapasztalaitok alapján. De legfőképp a pizza és a cukrászda érdekelne.

Válaszaitokat előre köszönöm!



2020. febr. 23. 12:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Most nézem rossz kategóriába írtam, bocsi!
2020. febr. 23. 12:31
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

pizza: pizza me (tojom le, hogy gyorsetterem, ennel jobb pizzat talan csak a pilvaxban ettem)

hamburger: magic burger, black cab

cukrászda: nem tudok ilyet

kávézó: frei cafe, de szajhuzassal ajanlom, mert ugyan nagyon jok a kavek, de tobb helyen a baristak hozzaallasa a problema (nemcsak en tapasztalom)

komplett étterem: hachapuri, montenegro gurman, la pampa, es erdekes elmeny volt a lancelot etterem

2020. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cukrászdából toronymagasan a Daubner. A személyzet nem túl kedves, de a sütemények, pogácsák verhetetlenek ott.
2020. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, a Daubner max. közepes kategória teteje...

Persze nyilvánvalóan erre van kereslet, köszönhetően a hype-nak. Aki ki akar lépni a szokásos pártucat édesség ketrecéből, azért vannak bőven klassz újhullámos cukrászdák, ahol valóban különlegességeket lehet enni.

2020. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért írtam a Daubnert, mert olyan különleges, végülis csak ugyanolyan jellegű süteményeik vannak, mint másoknak, viszont szerintem finomak. Nem túlcukrozottak, van ízük, és általában jó kulináris élményt adnak. Más nagy nevű cukrászdákban általában csalódtam. Azért az is elmond valamit a Daubnerről, hogy szinte mindig hosszú sor áll náluk, pedig nem túl frekventált helyen vannak.
2020. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb pizzák: Pizzica, Donna Mamma

A legjobb hamburgerek: Bamba Marha, Black Clab, Tuning Bar & Burger

Kávézó: - A Frei, Sturbucks, Costa nem minőségi én értem, hogy színes meg 600 fajta sziruppal és 3 deci tejjel húzzák fel a maximum középszerű kávékat de ez nekem kevés.

- Ha igazán finom kávékat akarsz inni a Flow Specialty Coffee Bar & Bistro és a Budapest Baristas amit igazán ajánlani tudok.

2020. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
# 5 Már bocs, de ez olyan "...….egymilliárd légy nem tévedhet" típusú igazolás. :-DDDD
2020. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!