Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Baj hogy nem érzem magam...

Baj hogy nem érzem magam kellemetlenűl, mert nem adtam borravalót? A futár későn hozta volna ki a pizzát, ezt közölték a rendelésnél, ezért bementem érte.

Figyelt kérdés

Természeteyen nen adtam borravalót, pláne hogy még én mentem be érte. Illetve akkor semadtamborravalót, ha a futár hozta ki, mivel 2400 Ft. egy pizza. Én úgy gondolom ilyen árak mellett nem jár a borravaló, de amugy sem.

Én pl. árukiszállító vagyok, 200 alatt keresek, cipelem mindenkinek a megrendelését és a kutya sem ad borravalót.


2020. márc. 14. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Borravaló a pincérnek/felszolgálónak/futárnak jár, a szolgáltatásukért cserébe. Ha te mentél be a kajádért, akkor nincs kinek adnod borravalót. 2400 forintos pizzáért meg még jó, hogy nem fizetsz semmi felárat, ez alapból marha drága...
2020. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán nem baj. Én mindig adok 200-400 Ft-ot. A munkája az, hogy kiszállítsa, de azt már mondhatná, hogy menjek le érte, hiszen kiszállította a házig/bejárati ajtóig. Plusz, fene se tudja, jobb a békesség és a köpetmentes pizza.
2020. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ha csak bemennék átvenni, nem adnék semmit a pizza árán kívül, csak a futárnak adok, amiért felhozta.
2020. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
En meg eleve nem adok soha, mert bankkartyaval fizetek es az esetek 99%-aban nincs is aprom, mivel soha nem veszek le penzt, igy nincs mibol. Vezessek be mindenhol felolem a szallitasi dijat, azt tudom kartyarol fizetni. De remelem egyik futar se varja el, hogy csak es kizarolag azert vegyek le penzt es tartsam otthon, hogy legyen mibol borravalot adnom.
2020. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2020. márc. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!