Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ti mernétek most budapesti,...

Ti mernétek most budapesti, plázában lévő, magyaros étteremben enni?

Figyelt kérdés

Ti mernétek most budapesti, plázában lévő, magyaros étteremben enni?


Napok óta nem ettem magyaros főtt kaját, mindent megadnék egy tejfölös csirkéért nokedlivel.


Egyik plázában kinéztem egy magasabb kategóriás magyaros éttermet, de nem tudom, hogy elmenjek-e.


2020. márc. 22. 11:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Netpincér?
2020. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Nem ennék.
2020. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
De kínaiba se ennék.
2020. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, végül lemondtam a tejfölös csirkéről, és elmentem egy Belfritbe, mindent előttem vettek ki a fagyasztóból, és sütöttek készre.

Látszott, hogy egyébként is ügyeltek a lányok a tisztaságra maguk körül.


Több étterembe is bementem a végső választottam előtt, de mindenhonnan röviddel azután kijöttem, hogy beléptem, mert rémisztően kongtak az ürességtől (Il Treno, Jégkert, Okay Italia, Bécsi Szelet, Jóasszony). Nem azért nem mentem be ezekbe, mert bármelyiknél féltem volna, hogy régen elkészült kaját kapok, hanem mert szimplán nyomasztott az üresség.


Jól mondtátok, holnaptól már magamnak főzök.

2020. márc. 22. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!