Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A budapesti KYOTO (Tokio)...

A budapesti KYOTO (Tokio) japán étteremben hogy kell rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hogy ez most hülyesegnek fog hangzani de meg eletemben nem voltam sushizni. Hogy kell ebben az étteremben rendelni? Leulok es odajon egy pincer, vagy oda kell menni a pulthoz es kerni a kajat? Fizetni pedig szinten a pinceres megoldassal, vagy a pultnal? Tenyleg nemtudom :D



2018. júl. 24. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Mivel étterem és nem gyorskajálda, a'la cart rendelés van.
2018. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Voltam már sushit enni Mo-on, de főleg külföldön. Ahol én ettem étlapról kellett rendelni es pincér szolgál fel, mint bármelyik másik etteremben.

Van "all you can eat" lehetőség is, amikor bármennyit ehetek egy fix összegért. (Nem tudom, hogy ilyen van-e Pesten sushi etteremben.)

2018. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!