Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Holnap utazok megyeszékhelyre....

Holnap utazok megyeszékhelyre.3-ig nyitva van a meki is. Ha bemegyek a mekibe onnan a természetbe egy kicsit majd a bevásárlóközpontba akkor ha igazoltat a rendőr elfogadható indok az egyéni szabadidős tevékenység és a vásárlás?

Figyelt kérdés
Milyen iratokat kérhet el? Viszek FFP2-es maszkot és igyekeznék távolságot tartani szóval remélem nem igazoltat. Csak jobb mindenre felkészülni.
2020. ápr. 14. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Mekibe nemigen mész, mert nincs nyitva.
2020. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ki van írva hogy 15 óráig elvitelre belehet menni. Egy hete is voltam másik városban. Csak akkor orvosi célú volt az út.

Van amelyik zárva van persze de nem mind.

2020. ápr. 14. 21:20
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Először is: meki csak elvitelre, be nem ülhetsz.

Másodszor: olyan elfogadható indok, hogy egyéni szabadidős tevékenység nincs, csak egyéni sporttevékenység. És ebbe a vásárlás nem tartozik bele. Mármint a shoppingolgatás. Fel van sorolva, milyen boltokba mehetsz.

2020. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem húzzál fel. Ki a jó isten mondta hogy beakarok ülni? Elvitelre nyilván.

Vásárolni megyek. Rohadtul nincs a rendeletbe írva hogy csak a faludba mehetsz el a boltba.

Kimenni sétálni igenis egyéni sporttevékenység. Ha meg azt mondom bemegyek az auchanba abba sem hiszem hogy belém köthet bárki. Nem soppingolni megyek.

Amúgy meg igazoltassák a sok kisebséget a trafik előtt vagy az iskola helyett a parkokban bandázókat. Ne azt aki egyedül maszkban megy el egy rohadt boltba vásárolni. A meki is bolt magyarul oda is mehetek mert olyat nem ír a rendelet hogy étterembe nem mehetsz elvitelre kajáért.


Gondolom a sok idős akik kirajzanak 9 órától is úgy zavarnak mint én.

2020. ápr. 14. 21:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy megállít. De mond azt hogy bevásárolni mész és ennyi. Nem kell túl gondolni. Azt meg nyilván lehet, de korlátozás van, nem teljesen tilalom. Szép estét.
2020. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha mész ide-oda a városban, kétlem, hogy igazoltatnának. Mától már nem érvényes a szigorítás, amit húsvétra csináltak.
2020. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Örülök hogy értelmes válaszokat is lehet kapni. A meki és az auchan a város két végén van. Lehet menni a városon át és lehet menni a folyó mellett. Én az utóbbit választom. Tény nem élek a városban de havonta egyszer kellő odafigyeléssel nem hiszem hogy engem kell akasztani. Akkor mondom hogy megyek a boltba. Ami igaz.
2020. ápr. 14. 21:39
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak mondj annyit hogy boltba mész. Engem még egyszer se állítottak meg, bár hetente 1x megyek el be vásárolni.
2020. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

És mivel mész a városba? Tudom, ne húzzalak fel, de nálunk például a vasútállomást fokozottan figyelik. Másik városba csak munka, vagy orvos elvileg. Az már nem indokoltnak minősül.

Ne csesztetésnek vedd, de van személyes ismerősöm, aki beleszaladt. És tvár elsőre állítólag csak figyelmeztetnek, ő kapta a tízezres csekket.

És csak hogy válaszolják, az idősek se idegesítenek, és te se. Csak oda megyek, ahová muszáj, a tömeget akkor is kerülöm.


Csak válaszoltam, attól hogy nem azt, amit olvasni szerettél volna, nem kell rögtön támadásnak venni.

2020. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Na az ilyeneket kellene jelenteni rémhír terjesztésért. Ez korlátozás. Boltba is mehetsz másik városba. Amúgy InterCityvel amin jó ha 15 ember van 4 kocsira.

Szóval ne csinálj úgy mintha tilalom lenne kérlek szépen. Ha meg megjártam a boltot és nálam lesz a blokk + a nálunk nem beszerezhető termék akkor azt is megtudom majd mutatni.

2020. ápr. 14. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!