Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Büfékocsi vásárlás előtti...

Büfékocsi vásárlás előtti tanácsok, tippek és ötletek?

Figyelt kérdés
Milyen ételekre, italokra lenne kereslet és milyen gépekkel kell felszerelni ?
2016. aug. 29. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem indul valami jól ez a vállalkozás...


Mit akarsz te a büfékocsival egyáltalán? Egy helyre ledekkolni vele, netán piacokra akarod vinni vagy fesztiválozni?

2016. aug. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ezt üzleti tervnek hívják, amit vagy saját piackutatással tudsz megvalósítani, vagy súlyos százezrekbe kerülnek.

Üdv az üzleti életben.

2016. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a Karaván Street Food udvarban, ülj ott egy-két hetet, tanulmányozni, mi van, és meglátod, melyik büfékocsishoz mennek oda többen. Van ott lángosos, leveses, hamburgeres, disznóhúsos, sajtburgeres meg minden. Kóstolgasd a kajájukat is, és ki fog derülni, mire van kereslet. Szerintem az eladók is szívesen dumálnak veled ott üres óráikban. Aztán meglátod. Én mindenesetre, ha nem tudom, kinek, mit és hogyan akarok eladni, nem vennék büfékocsit, az biztos.
2016. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy tippem, inkább lottószelvényekbe fektesd a pénzed, még úgy is kisebb a bukás esélye.
2016. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!