Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A burger kingek nyitva vannak...

A burger kingek nyitva vannak most?

Figyelt kérdés

Más éttermeknék megtaláltam, pl a kfc-nél 3 előtt kérhetsz elvitelre, a mekik viszont totál bezártak, csak a drive van, ahová gyalog nem lehet beállni (nyilván házhozszállítás mindenhol van).


A burger kingnél viszont nem találtam meg, lehet, hogy vaksi vagyok, becsattoghatok az étterembe elviteles rendeléssel?


2020. ápr. 28. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ja, vaksi vagy. Drive és házhoz szállítás van.

[link]

2020. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
Igen, nyitva vannak:)
2020. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na, akkor ez most rögtön két ellentmondó válasz. :D
2020. ápr. 28. 11:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a link sem egyértelmű, mert kiemeli hogy drive és házhoz, majd utána, hogy tarts távolságot, ha odamész. Szóval...
2020. ápr. 28. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
"Szerintem a link sem egyértelmű, mert kiemeli hogy drive és házhoz, majd utána, hogy tarts távolságot, ha odamész. Szóval..." El kell olvasni, teljesen egyértelmű. A drive és házhoz szállítás teljes nyitvatartási időben működik, az éttermi rész 15 óráig. Egyébként simán beállhatsz gyalog is drive részhez. Nemegyszer álltam be éjszaka én is, mikor mentem hazafelé, de az éttermi rész még nem volt nyitva.
2020. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5, normál időben talán így van, de most nem feltétlen. A meki pl kifejezetten kiemelte, hogy gyalog ne menj oda, rendeljél házhoz, ott egy biztiőr, aki rendesen el is hajt. Pedig amúgy ott is kiszolgálnak rendes időkben. Nem tudom, itt is így van-e, de feltételezem.
2020. ápr. 28. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nincs nyitva semelyik étterem.
2020. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, ennyi ellentétes válasz után írtam nekik.

Az éttermek normál működés szerint vannak nyitva, tehát 3 után is be lehet menni, persze csak elvitelre.


Csak azért írom le, ha esetleg valakinek hasonló kérdése lenne. :)

2020. ápr. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!