Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC-ben kb mennyi kajával...

KFC-ben kb mennyi kajával lehet jól lakni?

Figyelt kérdés
Kicsit nagyobb étkű vagyok :D Hétvégén rendelnék, de nem tudom, mennyit kéne. Sosem ettem KFC-ben, fogalmam sincs mekkorák az adagok. Csirkerészt ennék, nem burgert. 15 db strips elég lehet?
2020. jún. 19. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A Strips nem valami laktató önmagában, mikor onnét rendeltem, engem 20db úgy 2-3 órán át tartott jóllakottan. Szintén nagyobb étkű vagyok.
2020. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Én egyszer ettem KFC-ben elég is volt belőle, kb 1 centis sárga panír van a csirkén, ehetetlen
2020. jún. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Mi a nagy kosarat rendeljuk neha, amiben 30 db cucc van, melle jar ket krumpli es ket salata (legalabbis mi igy kerjuk), kettonknek ket napig eleg szokott lenni. Mondjuk en siman jol lakok egy sima mekis menuvel is altalaban annyira, hogy aznap mar ne legyek ehes...
2020. jún. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Hat en is nagy etku vagyok es mindig rendelek egy menut meg 2 sajtburgert melle.

Stripsbol barmennyit megbirnek enni, es ugy is ehes lennek

2020. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 15 strips az egy átlagos étvágyú embernek elég kell hogy legyen. Eszel mellé még krumplit gondolom, akkor simán. Mi a 11/11-es kosarat szoktuk tesómmal enni ketten, ami 11 strips és 11 wings, és az elég szokott lenni.
2020. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!