Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Japán étteremben jól lehet lakni?

Japán étteremben jól lehet lakni?

Figyelt kérdés
Nem igazán ismerem a japán, meg úgy általánosságban az ázsiai ételeket, még sushit sem ettem soha, viszont ahogy nézegettem képeket külöböző éttermekről, eléggé jól néznek ki. Szóval egy budapesti étteremben, mint pl a Tokio, Japanika vagy Wasabi jól lehet lakni egy adag sushitól például?
2018. aug. 19. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Egy adagtól nem feltétlenül, de amúgy jól lehet lakni, elég alaposan. Úgy 10 éve kettőnknek 13 ezer forint már elég volt hozzá s a következő napban nem is ettünk sokat...


Kollégáim adták elő, hogy nekik ebédre egy adag sushi bőven jó. Nekem a szemem kopogott volna utána, úgyhogy ez erősen egyénfüggő. Sosem laktam jól kevés étellel, a sushi pedig nagyrészt rizs (főleg a makik), ami engem végképp nem laktat, de van, akit igen. Uborka makiból szerintem szinte semennyi sem laktatna jól, a lazac nigiri már sokkal jobb, de abból is nagyon sok kell :)


Ezt csak kipróbálni lehet, hogy az esetedben mi a helyzet.

2018. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen jól lehet lakni, a japán nemzet nem éhezik folyamatosan.


A Fujit javaslom kipróbálásra, az autentikus.

2018. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Attól is függ, mit eszel. Néztem a sushi adagokat, kaptak vagy 5-6 tekercskét, én azzal nem laktam volna jól. Helyette csirkés rament ettem, és szó szerint literes minilavórban (tál) hozták ki, tele tésztával, zöldségekkel, meg egy egész csirkemellel, meg mindenfélével, ami a ramenben szokott lenni, és nem bírtam megenni. Ennek durvább változatát vietnami étteremben láttam: valami ramenhez hasonlót ettek, egy min. másfél literes bödönből.
2018. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!