Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol a legfinomabb a kaja...

Hol a legfinomabb a kaja jászberényben és gyöngyösön?

Figyelt kérdés

Éttermek, sarki gyrosos, stb..

Jászberény és gyöngyös környékén



2020. jún. 29. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyösön van egy olasz étterem, a Valerio, egy olasz srác csinálja, na ott nagyon jó a kaja, ajánlom.
2020. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

3.

Köszönöm

2020. jún. 29. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem vitatkozni akarok, de javasoltam neked a Google-t, ami az ÖSSZES éttermet kilistázza. Olvashatod az emberek értékeléseit, pozitív, negatív kritikákat, minden ott van, a nyitva tartásuktól kezdve a népszerű időszakokig, fotókkal. Ez miért haszontalanabb, mint hogy valaki ajánlott egyet, ahol ő járt és tetszett neki?
2020. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyönygyöstől 10 km Mátrafüreden a Benevár étterem. Pár hete jartunk ott (nem először).
2020. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

5-ös, nem akarok vitatkozni, de lehet arra kíváncsi a kérdező, hogy a környékbeliek hová járnak legszívesebben, ez nem feltétlenül derül ki egy google értékelésből. Másrészt sok jó hely van, de azok között is vannak még jobbak.


Kérdező, közben eszembe jutott még egy gyöngyösi, a Bori Mami, itt inkább bisztró jellegű konyha van, valamilyen különleges eseményhez kifejezetten ajánlom, mert maga az étterem is nagyon szép.

2020. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Először is ez az oldal azért van, hogy itt megkérdezzem. Ennyi erővel teljesen fölösleges ez az oldal, mert szinte az összes kérdésre meg tálaljuk a választ a neten.

Másodszor pedig a te válaszoddal semmivel nem leszek előrébb, mert nyilván nekem is eszembe jutott, hogy rákeresek éttermekre.

Harmadszor pedig nem véletlen itt tettem fel a kérdést.

2020. jún. 29. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

#7: de kiderül, hogy a környékbeliek hova járnak szívesen. Csak egy kicsit oda kell figyelni az eredményekre. Kicsit utánajárni, lehet, hogy 3 percbe is beletelik, de baromira teljes körű képet lehet így kapni.

Szeretek utazni az országban mindenfelé, és szeretek jókat enni. Soha nem a gyakorin kérdezgetek embereket, hanem megnézem a Google értékeléseket. És amikor egy étterem 4,8-as pontszámmal áll (5 a max) 480 értékelés alapján, akkor tudom, hogy népszerű, és kiváló hely. Ha 3,4-es, és értékelték 20-an, akkor meg tudom, hogy egy átlag alatti hely, amit nem szeretnek. De nyilván értékesebb, ha most 3 ember leírja ide a kedvenc helyét.

2020. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm szépen :)
2020. jún. 29. 11:55
 9/12 A kérdező kommentje:

8. Kérlek távozz a kérdés alól.

Nem szeretnék tovább vitatkozni és azt sem szeretném ha mással vitatkoznál az én kérdésem alatt!

2020. jún. 29. 11:57
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Távozom. Elnézést kérek, hogy próbáltam úgy segíteni, hogy a lehető legszéleskörűbben tudj tájékozódni.
2020. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!