Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » NETpincérnél havi nettó 1...

NETpincérnél havi nettó 1 millió+ ?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm a NETpincérnél dolgozik és állítólag 1 millió felett keres heti 6 napban és 15 órázik.


Kicsit hihetetlennek tartod de ha valaki már dolgozott ilyeb cégnél akkor írja meg hogy a 2500-3000-es órabér mennyire reális, illetve az hogy valaki ennyit legyen képes dolgozni.



2020. júl. 10. 08:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bakker, két diplomám van, és így keresek 500 ezret, szakmát kéne váltanom, ha ez tényleg igaz....
2020. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért árnyald a képletet!

Feltételezem, hogy 8 órában keresel 500-at, tehát órabért tekintve megközelítőleg ugyanott tartunk, miért váltanál?


Jómagam szlalomozom a robogón, kerülgetve az autókat, függetlenül az időjárás viszontagságaitól...

10/2-3 esetben faékegyszerű bunkókkal igyekszem interakciót kezdeményezni.

Emellett - még ha nem is a társasalom perifériáját reprezentálom a munka megbecsültségét tekintve - hidd el, azért csak-csak egy megvetett foglalkozásról beszélünk. Persze, ezt akkor érted/érzed, ha némi intellektus is társul hozzád, az átlag futár nem számolna be erről, mert észre sem venné.


Jól tetted, hogy tanultál. Feltehetőleg Te holnap a klimatizált irodába ülsz be ugyanannyiért, amennyiért én felszállok a kismotorra. Jah, nem holnap, hanem majd délután...


Bízom benne, hogy 1-2 éven belül összejön a tőkém a saját vállalkozásomra, hasonló területen, de addig csinálni kell!


(Egyébként mindig voltak és lesznek olyan területek, amelyek - lenézettségük ellenére... vagy inkább pont, hogy okán? - magas fizetéssel kecsegtettek.

A bátyám már 2013-ban 6-700 000 forintot szedett össze jattal, egy, az M1/M7 bevezetője környékén található benzinkúton dolgozva egyetem mellett. Az a fajta kedves, mosolygós, pozitív személyiség volt, akitől a legundokabb ember is elfogadta a tankolást és/vagy szélvédőmosást.

De hidd el, egy ügyes pincér bevételén is elcsodálkoznánk.)

2020. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csóró vidékiként éppen csak hallottam a Netpincérról de itt ugyebár nem működik, viszont olvasva, hogy akár fél milla is összejöhet havonta, azt hiszem megtaláltam életcélom :)


Kérdező! Kérdezd már meg, hogy nincs üresedés?

2020. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Aki nem járatos a forgalomban GPS-t használ, hogy gyorsan megtalálja címet?
2020. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!