Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Komáromi strandon lehet...

Komáromi strandon lehet gluténmentesen étkezni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arra gondolok, hogy gluténmentes pizza legyen vagy lángos, ha már tutira nem nyomokbanos sültkrumpli van én már annak is örülök. Hátha van aki megérdeklődte már, akkor tudom, hogy kevesebb vagy több ételt vigyek

2020. aug. 20. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Strandon én nem próbálkoznék, ott garantáltan nem figyelnek ilyesmire.

Ilyen helyeken mindent egy olajban sütnek, nyomokban egész biztos van mindenben glutén.

Ha neked tényleg probléma, akkor vigyél magaddal kaját.

2020. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nem. Pici strand az ahhoz, hogy mindenre fel tudjon készülni.
2020. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Volt kisebb strand ahol felkészülten hozzáértően mondták, hogy a krumpli mentes, külön olajban készül, de se a majonézt se ketchupot nem ajánlották, de nagy mázli volt mert a nőnek a gyereke is gluténmentesen étkezik, tudta mit szabad mit nem.. De akkor inkább felkészülök, aztán meg majd megkérdezem. Ha hazudnak vagy nem biztosak benne azt kitudom szúrni
2020. aug. 20. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár utcára a körforgalomnál viszont van "mindenmentes" sütiző/büfé ha ez segítség.
2020. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akit érdekel annak írom, az egyik helyen a sültkrumplit sültkrumplisütőben sütik külön olajban, semmi mással, szóval az tuti gluténmentes, nem lett tőle tünetem
2020. aug. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!