Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Volt már, hogy visszaküldted...

Volt már, hogy visszaküldted a rendelt ételt a futárral?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen okból?

2020. okt. 2. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én magam még nem küldtem vissza ételt, de egy ideig dolgoztam futárként, és rengetegszer volt, hogy vissza kellett vinnem a rendelést, kábé műszakonként egy biztos. Volt hogy elcserélődött a pizza, volt hogy lemaradt egy feltét, de olyan is volt, hogy útközben egy rázós úton teljesen szétroncsolódott a pizza és a csávó kért egy újat. Hogy mit szóltam futárként ezekhez? Semmit. Nyilván kicsit bosszantó, de végeredményben engem abszolút nem érdekelt a dolog, maximum az elmaradt borravalón mérgelődtem. Még csak lelkifurdalásom se volt, hiszen én csak futár voltam, nem én sütöttem a pizzákat, nem én cseréltem össsze a rendeléseket, ezeket mind a konyhában csinálták. Egyébként ha még ehető volt a visszaküldött kaja (és általában az volt), akkor azt megkaptam, tehát ilyenkor kb az elmaradt borravaló helyett kaptam egy ingyen vacsorát.


És itt ragadnám meg az alkalmat, hogy mondjak valamit. Nem érdemes a futárral pörölni, ha valami baj van a rendeléssel, vagy túl későn ért ki. Semmit nem fog tudni csinálni. Az éttermet kell felhívni és ott panaszkodni, lehet fájdalomdíjként még küldenek is egy ajándékdesszertet. De egy futárnak nincs ahhoz jogköre, hogy azt mondja, oké, késtem, akkor csak a felét fizesd ki vagy akármi. Amikor nekem panaszkodtak, hogy későn értem ki, akkor mondtam egy elnézést, magamban meg gondoltam, hogy oké, most mit csináljak, ez komolyan azt hiszi, hogy itt álltam a sarkon és direkt jöttem később? Nem, valószínűleg rengeteg rendelés volt és túl kevés futár. A futároknak is az az érdekük, hogy minél gyorsabban kivigyenek minél több rendelést, a borravaló miatt.

2020. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
89%
Még soha, mindgíg megvoltam elégedve .
2020. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Pizza Kinggel rendszeresen gond van... 39percet meg sose tudtak teljesiteni az evek alatt, kesesert jaro ajandek desszert sosem jott, akarhanyszor "rogzitettek" a diszpecserek. A futarok apolatlanok es mogorvak, lifttel is derogal az elsoig jonniuk.

Leghosszabbb varakozasunk nalunk ket es fel ora volt, de alap az 1.

Na utana el is szakadt a cernam es visszakertem a penzt. Amugy az egett pizza is rendszeres naluk, feltet lehagyas, le sporolas, vizes higitott leves(erdekes ha ebedre rendelek oke, este ugyanaz a leves meg vizizu, nyilvan higitjak hogy mennyisegileg eleg legyen meg estere is).

Gyros taljuk ehetetlen, mocsingos, zsiros hus, zoldseg ujabban nincs hozza!!!, csak szaraz krumpli es szikkadt pita! Nem is ertem.

Szoval hagyjuk...legrosszabbak! Jo a marketingjuk es sajnos bele is futunk, de mar egy ideje megfogadtuk, hogy NEM.


Amugy konkret etteremben nem voltak meg kifejezetten gondjaink...inkabb hazhozszalitos cegekkel

2020. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!