Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Házhozszállítós kajarendelésén...

Házhozszállítós kajarendelésénél mi alapján döntitek el, hogy adtok-e a futárnak borravalót?

Figyelt kérdés

Étteremben ugye könnyű eldönteni, hiszen előbb elfogyasztom az ételt, majd utána mérlegelek, hogy voltam-e annyira elégedett az étel minőségével, illetve a kiszolgálással, hogy adjak borravalót.


Kiszállításnál viszont legtöbbször még azt sem látom, mi van a dobozban, mielőtt fizetek. A kaja kinézete és íze csak akkor derül ki, miután a futár már rég elment.


Szóval itt mi alapján lehet eldönteni, hogy adjak-e borravalót? Gyorsaság? Kedvesség? Ti hogy csináljátok?



2020. okt. 21. 14:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legjobb megoldás. Mostanában már én is igyekszem csak olyan oldalakról rendelni, ahol kapásból ki is lehet fizetni. Ha meg jön a futár, csak átveszem a dobozt, megköszönöm és kész :D
2020. okt. 22. 15:09
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Adok borravalót rendszeresen, futárnak is. 500-1000 forint között általában.
2020. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MancsWolf ***** válasza:
Én amit lehet kártyával fizetek pizza/kaja is előre. Ha van otthon KP mindig adok 2-300Ft. Nagy ritka amikor nem tudok mert nincs, olyankor következő rendelésnél amikor ő hozza( nálunk 1 cég van ahol online lehet rendelni előre fizetéssel) kicsit többet kap.
2020. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!