Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kell adni borravalót hogyha...

Kell adni borravalót hogyha van 600 ft kiszállítási díj ?

Figyelt kérdés
netpincér mcdonalds
2020. nov. 4. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Te dontod el … kiszallitasi dij a mekie, a borravalót a futárnak adod (mondjuk azert mert sz.rra azott útközben).
2020. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%

Akkor is LEHET adni borravalót, ha van kiszállítási díj, és akkor sem KELL, ha nincs (mert amúgy bele van építve a termék árába).

Ha van is kiszállítási díj, nem feltétlen van összhangban azzal, amit a futár kap a kiszállításért. Én pl nem adok, ha le kell mennem a portára, mert nem hozza fel. Ha felhozza, akkor biztosan adok.

2020. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha nem lenne muszáj akkor sose adnék borravalót senkinek
2020. nov. 4. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én nem adok, főleg ha van kiszállítási díj. Nekem sem adnak borravalót a recepciónál.
2020. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Kiszallítasi díj pont azért van, hogy valamelyest kompenzálva legyen a futár. Ebből hol ki mikor menyit de valamenyit hozzá adnak a fizetéséhez. De hogy hol menyit az éttermektől függ. Főleg a benzin pénz miatt van és sok étteremnél ugyebár attól függ, hogy milyen messze van a címzett. A borra valót megja. A saját belátásod szerint adod.
2020. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Sóher g3cik...
2020. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, te meg csövesbánat komornyik xD
2022. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!