Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Amelyik étterem odaírta, hogy...

Amelyik étterem odaírta, hogy üzemi étkezdének minősül, oda lehet menni haverokkal kajálni? A törvény szerint az ilyen étkezdékben szabad fogyasztani.

Figyelt kérdés
A koronabohóckodás miatt bezártak az étkezdék és csak elvitelre lehet fogyasztani, ami kényelmetlen.
2020. nov. 16. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Attól még nem lesz üzemi étkezde, hogy ő odaírja. Majd az ellenőrző hatóság eldönti.
2020. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Az üzemi étkezdébe már a portánál nem jutsz tovább, mert az a dolgozóknak fenntartott, akik munkakezdés előtt hőmérőzve vannak és így léphetnek be.

Ennek a rendelkezésnek pont az a lényege, hogy csak egy leellenőrzött zárt közeg vehesse igénybe, nem az utcáról bejövő bárki.

2020. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Kényelmetlen?

Egy világjárvány közepén ugyan már annyi kényelmetlenséget vállalj be, hogy a kész kajáért elmész, vagy futárral a helyedbe hozatod!

Eleve nem tanácsos ilyenkor csordában közlekedni, de bizonyos szinten tiltott is.

2020. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"ilyenkor".


Kérlek. Egy nátha van, ami csak öregeket és krónikus betegeket érint 99.99999%-ban.

2020. nov. 17. 11:58
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

#4

Te nyilván a helyihülye vagy, nem nyitok vitát róla, hogy nátha vagy sem. Az ilyen seggfejek miatt terjed a járvány.

Arról nem beszélve, hogyha igazad is lenne - de nincs! - akkor sincs jogod halálra ítélni időseket, vagy krónikus betegeket, mert veled ellentétben ezek az emberek is számítanak másoknak!

2020. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nekem is számítanak.

Maradjanak otthon, és akkor életben maradnak.

Én pedig hadd menjek, ahová akarok.


Win-win.

2020. nov. 17. 12:11
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Olyan jó lenne, ha az innen hülyék halálra fertőznék egymást, jobb lenne nélkülük a világ.
2020. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, kérdés, hogy beengednek-e? 1-2 kivételtől eltekintve, szerintem csak az ott dolgozók tudják ezeket használni.
2020. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted miért hívják üzemi étkezdének? Nem fognak oda beengedni a spanjaiddal. Fck logic...
2020. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
"Te nyilván a helyihülye vagy, nem nyitok vitát róla, hogy nátha vagy sem. Az ilyen seggfejek miatt terjed a járvány." Én ugyan nem a kérdező vagyok, de azért reagálnék. Szerinted aki másképp látja a helyzetet, az alapból hülye? A második mondatod meg... miattam aztán biztos nem terjed jobban a járvány, mint miattad, mert minden intézkedést betartok, de elhinni azért nem fogom, hogy szükségesek is, bocs.
2020. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!