Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan kocsmát/kávézót/koktélbárt lehetőleg az 5-6-7. kerületben, ami nem kifejezetten drága, viszonylag alacsonyak az árak, vagy közepes, és valami kaját is lehet ott kapni?

Figyelt kérdés

Nem étterem szerűre gondoltam, ezer féle kajával, hanem olyan helyre ahol főleg iszogatni lehet, de ilyen ,,alap kaják", hogy pizza, szendvics stb. kapható. Néztem neten, de kíváncsi vagyok tapasztalatokra.

Valami kellemes hangulatú helyre gondoltam, ahova beülhetünk a barátokkal péntek este egy laza kis iszogatásra, beszélgetésre, szóval nem egy elegáns helyre gondolok.

Előre is köszi!


2015. szept. 21. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Most hirtelen ezek jutnak az eszembe:


Udvarrom: [link]

Füge Udvar: [link]

Hopfanatic Pub: [link]

Pointer Pub-ok: [link]

2015. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. szept. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!