Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy étteremben főznek valamit ami sós lett/bármilyen egyéb módon rossz lett, akkor ugyanúgy kiszallítjak?

Figyelt kérdés
Hát nem veszi észre senki hogy az sz.?
2021. jan. 14. 20:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olyan is volt hogy rendeltünk hamburgert és a benne lévő saláta egyáltalán nem volt friss. Aki látja hogy már megromlott az miért teszi bele... :(
2021. jan. 14. 20:05
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az, nem szabad pazarolni.
2021. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

A nem friss nem egyenlő a romlottal. A kajádba meg nem fognak belekóstolni, hogy jó-e vagy hogy gondoltad?

Ha nem jó a kaja, fel kell hívni az éttermet és panaszt tenni.

2021. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A saláta széle barnás és fonnyadt volt.

Panaszt tenni nem szeretnék mert a pizzajukba még nem csalódtam és félek ha balhézok akkor beleköpnek vagy mittudomén.

Hat nyilván nagyobb adagot csinálnak és nem kóstolják meg?

2021. jan. 14. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

A saláta bármilyen megnyomódástól, vagy kis fagyasztástól megbarnul, nem guszta, de teljesen normális.


Az én ecetes salátám is aznap délutánra foltokban megbarnul.


Nem kóstolják meg a kaját, adott recept alapján összedobják, de ők is hibázhatnak.

2021. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Rendelt kaja? :))) Minap jottem haza kutyasetaltatasbol, hozza kell tennem valoban meglepoen nagy kutyam van ... kajakihordo toketlenkedik a lepcsohaz elotereben ... megjelenek, a srac megijedt a kutyatol ... a kaja mar repult is a levegoben ... szetcsattant a foldon ... futar reagalasa: "uhh most mi legyen?" (doboz kinyilva, teszta felig kiborulva a foldre) ... csak annyit mondtam: "szedd ossze nyugodtan, en nem lattam semmit" .......
2021. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Melyiket választod? Nem tökéletes kaja, ami kint van 1 órán belül, vagy egy tökéletes kaja, ami 2 óra alatt ér ki, és láthatóan belekóstoltak? Na ugye.


Arról nem is beszélve, hogy ami neked sós, az másoknak simán lehet akár sótlan is.

2021. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Panaszt tenni nem szeretnék - akkor ne tegyél, de ne is gyere ide siránkodni.
2021. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit ők csinálnak, az a legjobb a világon. Neked van rossz ízlésed, Te vagy rigolyás, örülj, hogy elfogadják a pénzed, stb.
2021. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy azt a #9-es írta. Minden internetes oldal tele van a hírekkel, hogy az árufeltöltők, ételkiszállítók tömegesen állnak szakácsnak, pincérnek. Emberek tízezrei halnak éhen, mert nem férnek be az éttermekbe. Ehhez kell alkalmazkodnod.

Ne feledkezz meg arról, hogy ki az úr a háznál!

2021. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!