Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Burger King-ben miért nem...

A Burger King-ben miért nem fogadhatják el az eladók a jattot?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam rendes lenni egy sráccal mikor átvettem a rendelésem és nagyjából 200forintnyi apróra mondtam neki,hogy nemkell köszi. Majd mikor adta volna át ,mondtam hogy hagyd csak erre ő szinte szabályosan rámförmedt hogy "MUSZÁJ ODA ADNOM" még kivolt akadva mert az ember akarta hagyni egykis borra valót._. Minden burgerbe ilyen ellenségesek vagy csak én fogtam ki ? Előre is köszi!

2021. jan. 27. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Semmilyen üzletben nem tehetik el, meki sem, tesco sem, mert a kasszájának pontosnak kell lennie, pénz meg nem lehet nála, mert kasszázik —-> csak bajba kerül a 200 forintod miatt, akár az állásába is kerülhet
2021. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy az 1 es írja ha többlet van a kasszában akkor utána kell nézni mindennek hogy ki,hogy, mikor csinálhatta. Ha meg elteszi előtted a kamera felveheti hogy zsebre tesz pénzt. Nem bunkó csak nem teheti meg
2021. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hasonló az én állásom is, nálunk a fizetés 1/3a a jatt, nálunk pont az az "ügyes" és "jó" aki sok jattot szerez. És miért baj a mekinek,tesconak ha többet kap a pultos?
2021. jan. 27. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Multinál nem akarnak ilyesmivel foglalkozni. A kiszolgálást be hátráltassa semmi, a pénzezés legyen átlátható. Főleg, hogy a munkaerő is gyorsan cserélődik.
2021. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nincs nála plusz pénz, nem lehet lopással gyanúsítani.
2021. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan a szabályzat, hogy nem lehet plusz pénz. Mivel bizonyítja be nap végén, hogy nem a vásárló megkárosításából van (rosszul adott vissza)? Ezek elég komoly és zárt rendszerek, nem napi 50-100 ezres bevételek vannak, hanem több milliós.
2021. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 9990 forintért vettem ruhát, 10 000 ft-al fizettem és a visszajáró 10 ft-ost véletlen a pulton hagytam. Az üzlet bejáratánál 3-an rohantak utánam hogy tegyem el, mert nekik komoly bajuk lehet ebből.
2021. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ennek kellene a normálisnak lenni.
2021. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom nálunk nem hogy elveszik/leszidnak hanem örülnek a felettesek ha a kollega jó jattokat tud összeszedni. És nekem is lekell adni az elszámolandó pénzt nap végén, le is adom,de ami megmaradt többlet(nyilván hiányért seggberugnak) az az enyém.
2021. jan. 29. 13:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy nálatok, hogy működik, a főnököd a jattal emeli a fizetésed, ez amolyan fekete pénz, ahelyett, hogy inkább papíron emelné a fizetésed. Mi van, hogy ha 10 ezer forint körüli összeggel van több a kasszában, mert valaki rosszul adott vissza? Akkor azt is benyelitek?
2021. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!