Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Burger King-ben miért nem...

A Burger King-ben miért nem fogadhatják el az eladók a jattot?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam rendes lenni egy sráccal mikor átvettem a rendelésem és nagyjából 200forintnyi apróra mondtam neki,hogy nemkell köszi. Majd mikor adta volna át ,mondtam hogy hagyd csak erre ő szinte szabályosan rámförmedt hogy "MUSZÁJ ODA ADNOM" még kivolt akadva mert az ember akarta hagyni egykis borra valót._. Minden burgerbe ilyen ellenségesek vagy csak én fogtam ki ? Előre is köszi!

2021. jan. 27. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván nem franchise cégnél dolgozol. Normál étteremben ia megoszlik. Ismertem olyat aki ha kapott jattot egyből eltehette, de olyat is akinél ag volt megadva hogy a közösbe kell tenni és majd műszak végén osztották szét a dolgozók között
2021. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
#11az még jó, ha a dolgozók megkapják. Én dolgoztam olyan helyen, ahol a tulaj tette el a jattot is.
2021. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A korrupciót próbáljuk visszaszorítani és a jatton folyik a kérdések nagy része az éttermekben és a futároknál.

Amelyik futár nem kap jattot, az megbosszulja.

Amelyik kap, az nem nyújt extra szolgáltatást.

Aki meg nem teheti el, mert az állásával játszik, azt meg kérdőre vonják, hogy ugyan miért.


Érdekes összefüggések!

2021. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
10# Ha rosszul ad vissza és én se és az ügyfél se veszi észre, akkor felhívom (Olyan helyen dolgozok ahol fix vevőkör van és tudjuk a vásárlók telefonszámát ,címét stb) és szólok neki hogy elnézted ugorj vissza itt a pénzed.De ha "szándékos" jattból jön össze 10.000 napvégére akkor a kollega azt egy nagyon jó napnak könyvelheti el és mindenki örül, ennyi.
2021. jan. 29. 20:40
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
(Bk dolgozo) Én mindig azt mondom amikor adnak hogy nem tarthatom meg ennek a g..i cégnek meg nem fogok plusszot csinalni 😂😂
2021. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!