Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Itthon is zsúfolásig megtelnek...

Itthon is zsúfolásig megtelnek majd az éttermek/kávézók/stb a nyitáskor, mint az olaszoknál?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy nálunk azért ez nem annyira kardinális kérdés?


Egy biztos, igazi felszabadulásként fogom én ezt megélni.

Újra beülhetek a kedvenc helyemre, újra legálisan mászkálhatok 20 óra után.



2021. febr. 2. 08:42
1 2
 11/12 anonim válasza:
80%

Szerintem igen. Elég otthonülő vagyok, meg tudom számolni a két kezemem, egy évben hányszor ülök be valahová akár egy kávéra is, de így közel egy év után már nekem is hiányzik. Szinte már nosztalgikus érzés lenne rendelni egy asztalnál...

Viszont ahogy többen írták, valószínűleg csak pár napig tart majd a kinyitott helyek extrém megrohamozása. Személy szerint azt még inkább megvárom hogy elüljön, a tömegnyomort még mindig nem szeretem. Aztán eszem valamit valahol.

2021. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
65%

emlékszem, hogy a zárás előtti utolsó este is alig kaptunk helyet az étteremben, plusz utána a kocsma is tele volt

én tuti megyek végre kávézni ha lehet, az sokkal hangulatosabb mint papírpohárból inni az utcán

2021. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!